Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keres senki?

Miért nem keres senki?

Figyelt kérdés
Júniusban ballagtunk. Volt jó sok haverom az osztályba, mégis, senki sem keres. Utoljára ballagáson láttuk egymást mindenkivel, azóta teljes homály. Múltkor láttam, hogy elég sok barátom az ablakom előtt sétált el, én meg bent ültem a szobámba és xboxoztam. Nagyon lehangoló volt. Egy közös chatünk is volt messengeren, de állandóan velem vitatkoztak, le szóltak mindent ami az enyém volt, stb... Utána ki léptem a csoportból mert már nagyon bele fáradtam. Tavaly nyáron is én hivogattam mindenkit ki a pályára hogy hülyüljünk, lógjunk egy kicsit. Mindig én írtam stb... Már nem írok senkinek, le szarom, de miért van ez? Semmi olyat nem tettem, ami miatt utálnának.

júl. 23. 12:26
 1/10 anonim válasza:
52%
Felnőttek, most mindenki próbál ellenni a nagybetűs életével. Kicsit szétszakadtatok. Gondolom, az egyetem miatt is izgultok, plusz a nyarat a legtöbb ember a szüleivel, családjával tölti.Mellesleg, nem hangzik valami jól ez chatelős történet....Ne koslass utánuk. Keress új barátokat, és majd elmész az osztálytalálkozóra.
júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
" Egy közös chatünk is volt messengeren, de állandóan velem vitatkoztak, le szóltak mindent ami az enyém volt," hát akkor nem kedvelnek.
júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, akiről azt hittem, hogy örök barátok leszünk, aztán eltávolodtunk, mert másfelé fejlődtünk, más értékrendünk lett. Ilyesmi van.

Jó lenne tudni, hogy miért piszkáltak téged a chatben. Undok béka voltál, vagy ők bullyngoltak ki? Mindenesetre hagyd őket a fenébe. Menj az utadon, készülj a sulira, ha tovább tanulsz, ott jönnek az új, érdekes emberek.

júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
A kapcsolatokat ápolni kell. Sokszor nagyon sokat kell azért tenni, hogy egy barát megmaradjon vagy meglegyen. Ha az xbox előtt ülsz, akkor ez nem fog működni. Állj fel a székről és kezdeményezz, akkor majd lesznek barátaid.
júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk diplomázás után volt ugyanez. Amíg volt közös pont, addig dübörgött a chat, most meg mindenki ment a saját útjára.
júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes. Csak a suli volt a közös pont ami összetartott benneteket, az megszűnt, megszűnik a kapcsolat is.
júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Üdv a "felnőtt" életben. 99%-ban ez történik a sulik végén. Itt jössz rá, hogy csak érdekből barátkoztak veled. Szokj hozzá.
júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ez történt veled, egyúttal át is érzem. Minden egyes ballagásom után ez volt velünk is; megszűnt az osztályközösség, véget ért a suli, ami addig összetartott minket, így már nem/alig volt olyan dolog, ami közös lett volna. Akkor derült ki, hogy csak jóban voltunk, de nem voltunk barátok.
júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezek nem barátok és többet nem lógtok együtt.Ezeket a momenteket jegyezd meg,hogy te keresed őket,leszóltak...ezek a későbbiekben is hasznosak lesznek ha haverkodsz,hogy ha ezeket a jeleket látod akkor azokkal ne haverkodj tovább,mert nem barátok.

Mivel kiléptél a csoportból,onnantól megszüntél létezni,de jól tetted.

Ezen annyira ne rágódj és inkább csajokkal ismerkedj az jobb buli.;)

júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D
júl. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!