Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keres senki?

Miért nem keres senki?

Figyelt kérdés

Miután ráuntam hogy mindig én írok mindenkinek azóta senki se keres.Vagy ha mégis akkor fél óránál több ideig nem tart,nincs téma.Mindig én hoztam,de rohadtul unalmas hogy csak én próbálom életben tartani a nagy "barátságokat"

Kettő konkrét barátnőm volt,az egyikkel napi szinten beszéltem évekig,de hozzámvágta hogy ő magával akar foglalkozni,és nem is kíváncsi rám(ezt épp akkor amikor a legnagyobb szarban voltam!)a másik meg elköltözött,barátja lett és annyi:) Neten keresztül még van pár ismerősöm de ők is le se szarnak


júl. 8. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Csaj vagy?
júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Mit jelent az hogy a legnagyobb szarban voltál?
júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Na én megtanultam valamit. Azt keresik aki laza és ai laza az laza posztoat ír ki Fcebookra és akkor édekes lesz meg menő. Tehát pl írd ki hogy macskaaom és senki sem érti majd miért írtad. Elgondolkoznak és rájönnek téged nem érdekel hogy ezt írtad. Tehát laza leszel. Akkor meg majd írnak hogy mizu. Akkor reagálsz valamit hogy brumm brumm és nevetnek és mondják na most komolyan. Aztán így leszel az akit keresnek.
júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

"ő magával akar foglalkozni,és nem is kíváncsi rám"

Tehát:

Mert túlságosan ráakaszkodtál, vélhetően energiavámpír vagy unalmas voltál, és több időt akart nélküled tölteni.

júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a magammal akarok foglalkozni,meg szeretek egyedul lenni inkabb kifogasok
júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy nekik érdekes, és semmilyen gyakorlati tevékenység nem köt hozzájuk. Mi a lótúróért keressenek akkor?
júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!