Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy nő azt mondja egy pasi...

Ha egy nő azt mondja egy pasi baratjának, akkor ennyire megbízik benne?

Figyelt kérdés
Csak jóban vagyunk egy éve, semmi több nincs közöttünk, de legutóbb mikor beszélgettünk, túrázás közben, azt mondta hogy úgy szeret mintha a tarstvére lennék. Hát erre nem tudtam mit mondani, mert nekem csak mint barátot úgy kezelem, de ezek szerint a bizálmába férköztem? Megbízik bennem azt tudom, mert mindent megbeszélünk, de hogy testvérként tekintsen rám?? Mi ez nála? Amúgy van tesója!
júl. 23. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nála, amit mond. Ezen mit nem lehet érteni? Nem vers, amit elemezni kell.. egy egyszerű mondat. Leírtad te magad mit jelent. Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket.
júl. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1

Értem én, de a testvér az testvér, és nem barát. Én ilyet nem mondanék egy barátomnak, ezért fura.

júl. 23. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan használják ezt a kifejezést. Én is mondtam már másnak. Nincs benne semmi. Annyira passzoltok lelkileg, hogy ezt érzi, de lehet, hogy téved, mert te nem is érted miről beszél...
júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, lehet, hogy te vagy már a tizenhetedik testvére.
júl. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem lehet hogy többet szeretne tőled? Én is nő vagyok, és volt hogy hasonlóan akartam burkolni egy pasi barátomnak hogy kedvelem, mivel nagyon jól kijöttünk, és hogy tartsuk a kapcsolatot. A szeretet több féle lehet, de csak mondom, ha már kiejti a száján hogy szeret akár csak mint testvért, akkor a lelkedet szereti, amiből könnyen lehet szerelem részéről, vagy vonzalom!!! Akkor éppen volt barátnője, majd szakítottak, és én is szingli voltam. Összejöttünk, azóta a férjem 12 éve.

júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont 5-ös ellenkezője. Imád, de nincs szexuális gondolata, nincs vonzalom. Ha részedről sincs, pont okés a helyzet.
júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!