Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi-nő baráti kapcsolatban...

Férfi-nő baráti kapcsolatban a nő, a pasi barátjának miért mondogatja majdnem miden nap hogy milyen jó barátok vagyunk? Illetve a férfi-nő barátságról szóló posztokat küld, hogy mennyire jó a mi kapcsolatunk így! Nem hajtottam rá, akkor miért teszi?

Figyelt kérdés
Attól tartana hogy többet akarok? Le kellene valahogy állítanom, mindketten tudjuk hogy csak ennyi van közöttünk, miért hozza fel gyakran?
2023. máj. 25. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Egy barátság attól barátság, hogy tudunk a másiktól őszintén kérdezni, nem szorulunk rá idegenekre. Hajrá.
2023. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1

Rákérdeztem már, nem volt normális válasz, csak hogy tök jó hogy mennyire mély a barátság közöttünk. Ennyi

2023. máj. 25. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor többet mi sem tudunk segíteni, nem ismerünk benneteket.
2023. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laylah ***** válasza:

Lehet, hogy hihetetlen, de saját tapasztalatból írom, van, amikor tényleg ekkora örömöt okoz valaki barátsága, hogy odáig és vissza vagy tőle, hogy mennyire k-va jó, mennyire örülsz neki, és mivel barátok vagytok, ezt az örömöt szeretné megosztani veled is. Én is nemrég találtam egy srácot, akivel annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy amellett, hogy tökéletesen megértjük a másik leghülyébb dolgait is, még egy rakat dolgot pont egyszerre és ugyanúgy csinálunk. Sosem éreztem még magam ennyire megbecsülve, ennyire önazonosnak, mint amennyire vele lehetek, és ez erősen felszabadító érzés.

Vagy még az is opció lehet, hogy ő titokban elkezdett lassan többet érezni irántad, és így igyekszik meggyőzni magát, hogy csak barátságot érez.

2023. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4

Igen, azt érzem hogy nagyon jó a kapcsolatunk, de akkor ezt sosem fogom megtudni, ő nem az a típus aki ezt kifejtené. Illetve van pasi aki tetszik neki nagyon, ezt mondogatja is nekem, tehát az hogy belém esett azt kizárnám.

2023. máj. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!