Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány barátotok/barátnőtök...

Hány barátotok/barátnőtök van? Itt most konkrétan azokra vagyok kíváncsi akik már "felnőttek", nem járnak már suliba/egyetemre, hanem dolgoznak és a "szürke hétköznapokat" élik.

Figyelt kérdés

Az utóbbi két évben több esküvőn is jártunk. Két esküvőn viszont nagyon meglepődtem,ugyan is a menyasszonyoknak 8-10 koszorúslánya volt akik mind a barátnőik voltak.

Nekem ugyan van 3 igaz barátnőm akikért nagyon hálás vagyok,de a középsuli és egyetem után nagyon sokan lemorzsolódtak, miután mindenki elkezdte élni a saját életét.

Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy vagytok ezzel? Hány barátotok/barátnőtök van? Nektek is sokat lemorzsolódtak az iskolai évek után?

Mennyire tartjátok szélsőséges esetnek azt, hogy valakinek akár 10 barátja van felnőttként? Nagyon nehéz elhinni,hogy ennyi barátságot fenn lehet tartani felszínesség nélkül. (Bár nem vagyunk egyformák)

Köszi előre is az őszinte válaszokat :)

25 L



júl. 17. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem simán fenn lehet tartani, felnőttként felfogod, hogy nem ugyanolyan a barátság, nem fogsz mindenkivel minden nap dumálni, de ettől még tudjátok, hogy ott a másik, csak éli az életét. Nekem csak három barátom van, 2 lány és egy srác, csak az egyikükkel beszélek napi szinten, a másik kettővel ritkán, mert ők nem chatelős típusok, velük van, hogy 2-3 hét is eltelik mindenféle beszélgetés nélkül aztán egyszer írunk, hogy találkozzunk már, ellenben amikor összeülünk, sokkal mélyebb beszélgetéseink vannak, mint azzal, akivel minden nap dumálunk. Szóval az, hogy kire mennyi időt szánok, nincs a minőséggel arányban. Nyaralni is velük szoktunk menni néha.

De pl húgom ugyanilyen, mint amit leírtál, neki egy csomó gimis barátsága megmaradt (29 éves, szóval az sem most volt), de ő sem tartja mindenkivel folyamatosan a kapcsolatot, pláne, hogy külföldön lakik évek óta, de gyakran kimegy hozzá nyaralni valamelyik barátnője, semmit nem számít, hogy nem beszélnek folyamatosan.

júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem összesen 3 barátnőm van. Közülük kettő, akikkel rendszeresen tartom a kapcsolatot, főleg online, de szoktunk találkozni is bizonyos időközönként, ha épp ráérünk (pár havonta kb). Mindannyiukat már régebb óta ismerem (15-20 éve). Később is lettek barátnőim, de azok felszínesebb kapcsolatok voltak, velük már teljesen elhalt a kommunikáció, és nem rajtam múlt. Több barátnőre nem is igazán vágyom, én inkább kevesebb emberrel ápolok, de mélyebb barátságot.

30/N

júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Fősuli után mindenki eltűnt sajnos, így nulla barátnők maradt. Haverjaim vannak, akikkel néha találkozok, beszélek, de igaz barátom nincs.

Szoktam is mondani a páromnak, nekünk a nagy esküvő majd kilőve, mert kb senkit nem tudnánk meghívni.

29N

júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Metionin ***** válasza:
Nekem 2 aki olyan közeli, hogy az esküvőmre elhívnám. Nő vagyok, ők férfiak. Nő legjobb barátom nincs, csak ilyen távolabbiak.
júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az iskolás évek alatt nem lett barátom, mert mindenki hülyének nézett, mivel autista vagyok.


Mostanra viszont lett egyetlen egy barátom, aki férfi. Én viszont nő vagyok.

Nem könnyű, mert néha túlreagálok dolgokat, de elfogad engem teljes mértékben. 😊

júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!