Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség nem rég költöztem...

Segítség nem rég költöztem Csongrádra és nem ismerek senkit, szívesen barátkoznék, húszas éveit járó anyuka vagyok. Valakinek valamilyen ötlete?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem rég költöztünk és igazából még nem ismerek senkit, nem nagyon tudom hogy hogyan tudnék barátokat, ismerősöket szerezni. Elmennék baba-mama klubba,de az úgy még nem nagyon opció hisz még a fiam pici és elég nyügös típus. Tehát a baba-mama klubb nem opció. Valakinek valami ötlete hogy hogyan szerezzek barátokat?

júl. 17. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Játszóteren majd találsz hasonló anyukákat, akikkel kitárgyalhatod, hogy milyen színűtt bukott tegnap a gyerek. Másról se tudnak beszélni...
júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
hm...
júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy baba-mama klub, de Csongrádon a legjobb hely a Tisza Presszó. 🤘
júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A játszótéren max még én tudnék játszarni.😅 Túl kicsi a fiam még a játszótérhez, de az a bukásról beszélni dolog nemigen vonz.
júl. 17. 10:49
 5/9 A kérdező kommentje:
A Tisza Presszót meg igencsak kipróbálnám, de majd később még egy-két hónapot kell várnom vele.
júl. 17. 10:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire pici?

Babaúszás? Ott vannak anyukák.

júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most jó a buli a TP-ben. Nyár van, szinte minden hétvégén vannak koncertek.
júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4 hónapot tölti.
júl. 17. 12:35
 9/9 A kérdező kommentje:
A baba úszás jó ötlet, szerintem neki fogunk kezdeni. Nagyon köszönöm az ötletet.
júl. 17. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!