Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire lenne félreérthető...

Mennyire lenne félreérthető egy ilyen ajándék?

Figyelt kérdés
Egy nő barátom oda van a karkötőkért, és mivel közeleg a szülinapja, gondoltam, hogy meglepném egy ezüst karkötővel. Annyit kell tudni a barátságunkról, hogy munkatársak vagyunk, és elég jó baráti viszonyba kerültünk. Mindkettőnknek van párja, és közösen, társaságban szoktunk különféle programokra járni. Jóban vagyok a párjával is, és éppen ezért teszem fel a kérdést, hogy szerintetek mennyire szokatlan ilyesmit ajándékozni? Nem szeretnék esetleges vitát a dologból, csupán baráti szándékból szeretnék adni. 29/F
júl. 16. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ a karkötö értékétöl, kettötök viszonyától meg a párjatok véleményétöl.

Esetleg elötte kérdezd meg a párját meg a tiédet is, nehogy utólag legyen belöle probléma.

Nekem semmi problémám nem lenne vele, ha az ár nem extrém magas, a karkötö inkább szép, mint tényleg értékes.

júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben a párommal közös ajándékként adnám oda a karkötőt. Akklr biutos nem érthető félre egyik fél számára sem.
júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# A karkötő 10-15 000 ft között lenne, nem tudom, ez mennyire számít extrém magas árnak. Kettőnk viszonya az lényegében egy elég jó barátság, és a páromat nem zavarja, megvan a bizalom kettőnk között. Köszi a tippet!


2# Ez is jó ötlet, de nem akarom ráerőltetni a páromra a felezést. Nem vagyunk közös kasszán, és bár ők is barátok, kettőnk közül mégis én vagyok az, aki közeli annyira, hogy ajándékozzon.

júl. 16. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak nem kell belefizetni, csak "elvben" közösen adni
júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Furcsa szerintem.
júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz, igen, ez így jól hangzik. Köszönöm a tanácsot neked is! :)
júl. 16. 20:30
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 kifejted kérlek? Érdekel mindenki véleménye. A gesztus a furcsa, vagy hogy ennyiért kap karkötőt? A fenti tippek megfogadásával együtt is furcsa?
júl. 16. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
A gesztus furcsa, nem az ára, lehet neked az ára semmiség, másnak sok. De az hogy adsz neki egy viszonylag drága karkötőt, de nem az hogy gyűjteményébe ritkaság ami a kezedbe kerül hanem így nekiállsz válogatni neki. Á szerintem tetszik neked, már most ez ugrik be bocs.
júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!