Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem ertem miert irjak h...

Nem ertem miert irjak h “szivesen” miutan fel köszöntöttek valakit, jesszus ráadásul a baratom öccse irta (szulinapom miatt) vélemény?

Figyelt kérdés

júl. 12. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mert így tanították már az oviban.


- Tessék!

- Köszönöm!

- Szívesen.


Ezzel azt fejezed ki, hogy szívből cselekedted amit tettél és nem kell megköszönni.

júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De azt is tanították, hogy nem mindenre mondjuk.


Proli szokás, nevezzük nevén.

júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Tudatlanság. Amikor megértik, hogy az udvariasság szép dolog, de nem érti mit, milyen szituációban mondunk. Nincs olvasás, nincs szókincs, korlátozott primitív emberi kapcsolatok, az ehhez kapcsolódó beszűkült kifejezéskészkettel
júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Annyiban érdemes egy kicsit foglalkozni a szövegkörnyezettel, hogy amennyiben hiányzott a "Köszönöm!" rész a kommunikációból, akkor gyakorlatilag farönk voltál azzal, aki felköszöntött!

-Ekkor is járhatsz úgy, hogy "Szívesen!", - köszönöm, hogy ekkora gyökér vagy (gondolattal kísérve)!

Velem kétszer tette meg az unokatestvérem, hogy köszöntésekre nem reagált, - töröltem az adatait és létráról tojom le azóta!

Akinek nincs éves szinten 30 forintja egy emberi kapcsolat ápolására, annak teljesen feleslegesen foglalják a telefonomban a memóriát az adatai!

Uff!

júl. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem ertem miert nem lehet ekezeteket hasznalni raadasul a kerdezo irta ki a kerdest velemeny????
júl. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Mert csak udvariasság miatt köszöntött fel. Semmi masért. Hanem csak mert illik írni. Es görcsösen akart már illendő lenni erre még szivesenez is🤣
júl. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!