Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen “barát” az...

Szerintetek milyen “barát” az ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy régi barátságom, ami már 5 éve tart. Neten ismerkedtünk meg.

Már sokszor találkoztunk egymással(kirándulások, programok ezek ilyen egész naposak).

Viszont többnyire a neten tartjuk a kapcsolatot.

Az utóbbi időben feltűnt, hogy nem nagyon figyel rám, ha mesélek neki valamit, ritkábban válaszolt és csak szavakat a sok szövegemre. Szóval érződni lehetett, hogy amúgy abszolút nem érdekli mit írok és másra figyel nem rám. Szavas válaszok sok idő múlva, szóval nyilvánvaló volt azért nem figyel rám mert másnak ír és arra figyel. (Le is bukott) Leírtam neki, hogy ez nekem rosszul esik. De szerinte én túldramatizálom az egészet. És még ő sértődik be.


Szerintetek?


júl. 11. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Talált egy másik barátot, én a helyedben letiltanám.
júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Igaza van. Mégis, mit képzelsz?!

Nincs neked normális, valós életed?


Nyilván az életét túlnyomó reszt a valóságban éli, több barátja van, jön-megy; lehet, hogy egysíkú a témád.

Azon felül változhatott az életrendje, elfoglaltabb, stb.

júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 Remélem egyszer majd veled is így bánnak.
júl. 11. 21:49
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Csak az, hogy barátok vagytok, nem zárja ki, hogy mással is barátkozzon, beszéljen.
júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
#4: Senki nem írt, és kért ilyet. Csak attól, hogy mással is barátkozik, attól még nem kéne ilyen szinten ignorálnia.
júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a barátságok többsége előbb-utóbb megszakad, vagy ellaposodik. Gondolom, még fiatalok vagytok. 15-20 éves korban meg elég sokat tud változni az ember, sajnos láttam én már nem egy "öröknek tűnő" barátságot megszűnni. Valószínűleg itt is ez történhetett.


Vagy persze lehet, hogy egész egyszerűen nagyon nehéz élethelyzetben van, és annyira feszült, hogy még odafigyelni másra is nehéz, bár azt meg egy barátnak elmondaná az ember...

júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátokból lesznek a legjobb ellenségek! (mert ismerik a gyenge pontodat)
júl. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Keress másik barátot, ne itt rinyálj! Látszik, hogy nem volt ennél nagyobb problémád az eletben.
júl. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 Te aztán nagy élet meghatározó vagy egy sztoriból.


Gyökér…

júl. 12. 09:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell barátkozni a másik nemmel mert az úgysem barátság lesz, hihi.
júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!