Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőmmel nagyon...

Egyik barátnőmmel nagyon elfejlődött az életünk egymás mellől, és már a beszélgetéseink se olyan bőek mint régen. Így is kitart, meglazulva egy barátság, vagy el fog tűnni?

Figyelt kérdés

Abban fejlődtünk el egymás mellől, hogy én évek óta külföldön élek, nem is fogok Magyarországra visszaköltözni. Ritkán találkozunk, évi 1X, marad a chat. (De más barátnőmmel chaten is él a barátság, nem kopott el, mint ezzel a barátnőmmel.)

Továbbá abban, hogy én megházasodtam tavaly (koszorúslányom volt ez a barátnőm), pár év múlva gyereket akarunk. És a barátnőm még mindig ott tart, hogy nincs rendes kapcsolata, akivel tudna tervezni (nem is lesz neki, mert nem vonzódik a normális férfiakhoz). Szeretne pedig házasodni, gyereket, nagyon csalódott is emiatt, nagy félelme hogy öregszik és semmi még. Mindig fáj a szíve, ha rokonait látja férjjel, gyerekkel.


júl. 8. 07:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Az érdekel, hogy ilyen meglazult barátság is kiállja-e az idő próbáját.
júl. 8. 07:49
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mivel te őt nem tiszteled hanem lenézed. Szerintem kár erőltetned.
júl. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Bennem is olyan érzést keltett a kérdés kifejtése, hogy lesajnálod, lenézed őt, amiért ő Magyarországon maradt, illetve nem találta még meg a társát. Ha tényleg így viszonyulsz hozzá, akkor inkább engedd őt el. Mindkettőtöknek jobb lenne úgy.
júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!