Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert sertodnek meg a baratnoi...

Miert sertodnek meg a baratnoim ha lemondom a talit?

Figyelt kérdés
nem gyakori, de van amikor kozbe jon valami (pl csaladi dolgok, munka miatt ki kell mennem kulfoldre) akkor lemondom es allandoan megsertodnek… amikor nem szandekosan. amikor veluk van ez, mindig megerto vagyok. en rontok el valamit?

júl. 2. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen emberekkel nem kéne barátkozni. Ez mindig így lesz, sosem fog megváltozni.
júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincsenek mas barataim, halas vagyok hogy legalabb vannak valakik
júl. 2. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ja akik feltételesen szeretnek, marha jó barátok. Ennél az egyedüllét is jobb, mint ez. Komolyan felnőtt emberként el kell magyarázni mi a barátság fogalma?
júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Normális emberek között nem így működik a barátság, hanem megértik, hogy nem mindig ők a világ közepe.
júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tud valaki segiteni? vagyis kellene egy kis lelkitamasz vagy biztatas hogy letiltsam oket… (amugy 20 evkoruli vagyok)
júl. 2. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből nekem nem sok jött le; mikor mondod le, egy órával a tali előtt, vagy pl előző nap?

Milyen programot mondasz le? Pl együtt mentetek volna valami egy napos kirándulásra, amihez ki kellett venniük szabit, vagy csak délután beültetek volna egy kávézóba?

És mit jelent az, hogy megsértődnek - csak csalódottak, vagy veszekszenek, és bunkók is veled?


Ha akard, tiltsd le őket, de azért gondold végig, hogy biztos igazad van-e. Ha úgy érzed hogy igazad van, akkor nyilván tiltsd őket, és keress jobb baránőket.

júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
... vagy esetleg próbálj beszélni velük...
júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

1. mindig egy hettel hamarabb szolok hogy nem tudok elmenni, ha valami sulyos dolog jon kozbe akkor par oraval elotte (1x fordult elo)

2. kirandulni, hosszabb napokra nem tervezunk sot moziba se megyunk, mindig en megyek at hozzajuk kavezni vagy siman beszelgetni

3. van aki sose ir vissza, masnak beszel ki, van aki meg leirja hogy na akk a k*rva anyadnak szervezted meg de van aki meg azt irja hogy mindig csak kifogasolok… (nem vagyok hazudos tipus hozzateszem)

júl. 2. 16:54
 9/9 A kérdező kommentje:
van akihez kimentem volna 1000 km-re odebb de sajnos nem tudok elmenni (2 hettel elotte szoltam) es egybol belem kotott…
júl. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!