Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bunkó voltam?

Szerintetek bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Van egy pár hónapos baráti kapcsolatom. Az ismerkedés után nagyon gyorsan kialakult köztünk a szimpátia, hamar beavatott a legintimebb magánügyeibe is. Tudni kell róla, hogy folyamatosan éjszaka dolgozik egy állatorvosi rendelőben (de néha 20-24 órás műszakokat is lenyom). Az utóbbi időben nagyon sokat panaszkodott a munkahelyére, látszott is rajta, hogy teljesen ki van merülve, volt, hogy sírva ment haza. Emellett dohányzik, pszichiátriai gyógyszereket szed és alkalmanként iszik is. Mikor finoman szóvá tettem neki, hogy ez az életvitel hosszútávon nem túl egészséges, megsértődött, hogy mi jogon merem számonkérni. Legalábbis ő számonkérésnek vette, de én csak aggódom miatta. 31 éves nőről van szó egyébként. Szerintetek jogosan vette zokon vagy sem?
jún. 29. 20:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy ő is segít nekem azzal, hogy meghallgatja a problémáimat, úgyhogy ez kölcsönös. De ez a reakció ettől függetlenül is furcsa volt.
júl. 1. 20:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Nalunk is eloszor kolcsonos volt.Nem akarlak befolyasolni csak legy elovigyazatos.Furcsa a reakcioja mert ez ot erinti
júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az leszek, de nem akarom elveszíteni, nagyon jó ember. Többet inkább nem hozom fel ezt fel, ha kellemetlen téma neki.
júl. 1. 21:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak vigyazz ne kelljen mindig vigyazni mit mondhatsz,mit nem mert megszokjak az emberek ha hibaznak nem lesznek megintve mert kimeljuk oket.Termeszetesen a ti kapcsolatotok nem kell hogy ugy alakuljon ahogy az enyem,csak tapasztalatot irtam.Ezt a temat lehet tenyleg jobb nem felhozni neki.Legjobbakat kivanom!
júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
júl. 1. 21:47
 16/17 NTBS ***** válasza:
A hangnemtől függ.
júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Normális stílusban írtam meg neki a véleményem. Hozzátettem, hogy nem akarok beleszólni az életébe, csak gondolja át, hogy hosszútávon ez hova vezethet. Ennyi. Azt gondoltam, ennyit írhatok neki.
júl. 2. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!