Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a volt barátommal?

Mit csináljak a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Volt egy 4 fős baráti társaságunk, ami felbomlott kb. 2 éve. 2-en maradtak benne, köztük az a személy akit én a legjobb barátomnak tekintettem. Én ezzel az emberrel nagyon csúnyán viselkedtem, többek között ezért is vesztünk össze.

Mostanában, 2 év után, azt érzem, hogy hiányzik az életemből, és amikor még barátok voltunk sokkal izgalmasabb/mozgalmasabb volt az életem. Az elején próbáltam vele megbeszélni a történtetek, de nem sikerült, ekkor még korrekt volt velem. Egy fél-egy éve tettem még egy próbát, de akkor már nagyon ellenem volt, utált/utál engem, mindehol letiltott, nem is köszön. Utál engem, ezt biztos forrásból tudom. Akivel maradtak 2-en, a másik már régebben is irígy volt szerintem, mert engem jobban "szeretett" mint őt, lehet ellenem uszította...


Szerintetek mi tévő legyek, inkább hagyjam?



jún. 25. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd békén. A többi barátoddal meg ne viselkedj úgy, ahogy vele tetted.
jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj vele valamilyen módon kapcsolatba lépni. Más által, ha közvetlenül nem megy.
jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez a hajó már elment. Nem fog veled szóbaállni. Keress új barátokat és ne bánj velük úgy, mint az előzővel!
jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Hogyhogy mitevo? Barmit teszel az mar zaklatas. Semmit se tevo legyel.
jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd inkább békén. Tudom, nehéz, de szerintem ennél jobban, kulturált módon legalábbis, már nem igen tudja a tudtodra adni, hogy nem kíván veled a továbbiakban kommunikálni.
jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!