Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátommal?...

Mit csináljak a barátommal? Illetve barátnőmet hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Nem szerettem volna erről 2 kérdést kiírni ezért írom egyben ezt a két problémát, van egy fiú barátom, pár éve vagyunk jóban, én néha kissé” sajnos rátelepedtem “ mert rajta kívül nincs igazán másik barátomnak mondható ember, nemrég történt egy haláleset a családjában így értelemszerűen nem keresett, kicsit több mint két hete, gondolom így gyászol hogy bezárkózik.. viszont nekem nagyon hiányzik hogy beszélgessünk, most ezt hogy írjam meg hogy ne legyek tapintatlan? Előtte nem volt senkim sajnos, mármint párkapcsolatok voltak, de barátok nem, iskola évek alatt sem, nem vagyok egy szociális ember..

Na a 2. Problémám pedig lenne egy lány barátom* az szeretne lenni nekem, de én kissé félek vele barátkozni, pedig vagyon élvezem a társaságát. (Párom barátiköréhez tartozik) így ismertem meg, viszont a leányzó miatt sokan összevesztek egymással/vele mert nagyon sz* keverő állítólag, többség nem is jön el ha hívjuk és tudják hogy ő is jön.

Merjek vele barátkozni ennek ellenére ha mindenki figyelmeztetett” a természetével kapcsolatban? Szerintetek tud az ilyen ember változni? Akár a barátja kedvéért ? tudom hogy szeretne ő is egy barátnőt magának, csak eddig ugye mindenkivel balhézott..

tanulhatott belőle? Velem igazából nagyon kedves, meg egész jól elbeszélgetünk. De elvileg mindenkivel ilyen volt… egy ideig…


2022. nov. 3. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

1. kérdezd meg a barátodat hogy van.

2. szerintem vigyázz a leányzóval. Én nem barátkoznék vele, már csak azért sem, mert a baráti kör már ignorálja, így téged is lekoptatnak majd vele együtt. Miért nem keres a leányzó mást akivel próbál barátkozni? Ne ebből a társaságból nézzen ki magának valakit. Nekem úgy tűnik, mivel azt írtad, hogy ő szeretne veled barátkozni, most nyomul, ahogy a többiek figyelmeztetnek. Én amúgy sem szeretem a nyomulós embereket. Az az érzésem, hogy nem őszinte.

2022. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!