Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szàmotokra mennyire sértő ha...

Szàmotokra mennyire sértő ha egy baràt lemondogat programokat?

Figyelt kérdés
Pl.azert mert mashova menne,kifogàsokat gyàrt,hallgat mert nyitva akarja hagyni a lehetoseget ami szinten nem korrekt nem vagyok rezerva nem beszelve arrol,hogy igy jatszik mas idejevel.Nem mindig de sok ilyen eset volt ami eleg volt ahhoz hogy kicsapja a biztositekot.Voltak nagyobb esetek is pl.mikor kirandulast mondott le ahova ő inditvanyozta menjunk,lebeszeltette velem a szervezokkel a dolgot aztan minden szinten en maradtam sz.rban.
jún. 23. 21:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8-as sokszor valaki azert mondja le mert mashova akar menni neki az kenyelmesebb vagy jobb program.Utana ha szova van teve tobbszorosen akkor mar az azert is mert intve lett ..de ezt o valtotta ki a viselkedesevel.De lehet az ilyenkor alibi az illetonek hogy miert is nem akar talalkozni es azt o kiprovokalta.
jún. 24. 09:16
 12/20 A kérdező kommentje:
10-es en mar maximum egyet vagy egyet se ajanlok fel ujbol odaig jutottam.Feldobom a programot ha nem jo,nem ir vagy joval kesobb ir en sem fogok belemenni azonnal programba
jún. 24. 09:18
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit kontrolmániás vagy, nem? Én ha látom, hogy valakivel sehogy sem akar összejönni, leszarom, nem jelentem be színpadiaasan, hogy vége, csak nem keresem őt, ha meg ő ír, 1-2 szavas válaszok az üzeneteire meg most nem érek rá. Nem vagyok az anyukája, hogy nevelgessem őt.
jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13.azt nem irtam hogy bejelentem neki
jún. 24. 09:57
 15/20 anonim ***** válasza:
18-20 éves koromban nekem is rosszul esett az ilyesmi, azóta megtanultam, hogy a felnőtt élet ilyen, elengedjük a barátokat. Általában egy bizonyos kor fölött már a párunk/csaladunk az első, a barátság évi 1-2 találkozót jelent. Aki lemondja a programokat, azt el kell engedni.
jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
16.egyezem,mielott elmergesedne a viszony
jún. 24. 10:58
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

“ Általában egy bizonyos kor fölött már a párunk/csaladunk az első, a barátság évi 1-2 találkozót jelent.”


Pff, neked talán, de akinek igaz barátai vannak, az család mellett is megoldja a rendszeres, legalább 1-2 havi találkozókat. Meg ugyebár nem jó, ha mindenkit leszarsz magad körül, mert aztán mikor szétmentek a pároddal, sírni fogsz, hogy nem maradt senkid :D

jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#18 mondod ezt max 28 évesen, hatalmas élettapasztalatoddal
jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben sűrűn történik ilyen, nekem rosszul tud esni, pláne, ha az érződik a másik félen, hogy nem is igazán igyekszik, hogy helyette másik alkalmat, időpontot, programot javasoljon. Olyanról nem is beszélve, ha az utolsó pillanatban mondja le mindig. Természetesen bármi közbejöhet bármikor, de az már gyanús, ha rendszeresen ez történik.

Sokkal egyszerűbb és egyenesebb lenne, ha már eleve nem mondana olyan dologra igent/ nem szervezne olyant, amire az elejétől fogva tudja, hogy úgysem fog elmenni.

jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen fordul elő, és nyilvánvaló, hogy csak sumákol az illető, na meg ha nem is veszi a fáradtságot, hogy felajánljon egy pótlást, akkor nagyon könnyű elveszítenie a bizalmamat. Sajnos volt már rá példa.


30/F

jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!