Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szàmotokra mennyire sértő ha...

Szàmotokra mennyire sértő ha egy baràt lemondogat programokat?

Figyelt kérdés
Pl.azert mert mashova menne,kifogàsokat gyàrt,hallgat mert nyitva akarja hagyni a lehetoseget ami szinten nem korrekt nem vagyok rezerva nem beszelve arrol,hogy igy jatszik mas idejevel.Nem mindig de sok ilyen eset volt ami eleg volt ahhoz hogy kicsapja a biztositekot.Voltak nagyobb esetek is pl.mikor kirandulast mondott le ahova ő inditvanyozta menjunk,lebeszeltette velem a szervezokkel a dolgot aztan minden szinten en maradtam sz.rban.
jún. 23. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Hányszor mondta le, folyamatosan ezt csinálja stb.
jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha van ilyen, az normális, mindenkivel előfordul, de ha gyakori vagy alapvetően megbízhatatlannak érzem, akkor kuka.
jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért sosem szervezek olyan programokat, amik nem valósulhatnak meg ha a másik nem jön el. Úgyis tudom, hogy 1-2 nappal a program előtt amikor csörög a telefon, ő írt éppen, hogy lemondja. Megyek x helyre, ha akar jön.

Ugyanúgy kerülöm a beülős találkozók szervezését, tudom, hogy ha 10 fő megígéri, hogy jön, eljön 2...


Az egyetem alatt volt csak, hogy zavart, mert a szakdolgozatomat egy ugyanilyen tanárral írtam. Nem volt neki jó, hogy emailben átküldöm és átnézi, személyes találkozót akart, amit mindig eltolt másik napra, természetesen pár órával a konzultáció előtt.

Itt azért volt bosszantó, mert a szakdolgozatommal semmit sem haladtam így, megállt az egész folyamat, de most az hogy egy ismerős azt mondja, hogy jön velem és mégsem és egyedül kell mennem, nem egetrengető.

jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Néha mindenkivel előfordul. De hogy állandóan... Na, azt nem.
jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen fugg attol is mi miatt tortenik.De ha surun az van olyankor hogy azert mert masokkal talalkozna az nem megbizhato szemely.Aki tenyleg akar valamit talal ra modot ha meg tenyleg akkora dologrol van szo bar mondja le tisztessegesen es javasoljon uj idopontot.De pl.az nem tisztesseges lemondas ha pl.meg van beszelve kavezas es o azert mondja le mert akkor epp mas is hivta kavezni,mozizni,stb.es miatta kiejti a masikat.
jún. 23. 22:11
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Hol van itt barát?
jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6.a kerdes jo🙂mert az ilyen nem barat
jún. 24. 06:34
 8/20 anonim ***** válasza:

5, szerintem a találkozók úgy jók, ha mindkét fél akarja és egy igaz barátságban nem is kérdés, hogy a szombat délután kettő órára megbeszélt kávézásra elmegy mindkét fél.


Ha ez nem törtenik meg, ott a programokat folyamatosan lemondó félnek valami gondja van a kapcsolattal, én ezt tapasztalom.


Én is ismerkedtem már meg nagyon szimpatikus emberekkel, akik nagyon aranyosak voltak, akikkel jól éreztem magam, de akikről néhány találkozó után kiderült, hogy van egy súlyos problémája, ami a kapcsolatunkra is kihat.


Hidd el, nehéz határozott nemmel leépíteni valakit, akiről tudod, hogy alapjáraton nem egy energiavámpír és nagyon aranyos, de az utóbbi időben hajlamos arra, hogy olyanokat mondjon, ami az önbizalmadat roncsolja vagy leamortizáljon, szomorú vagy a találkozók végére és ő észre sem veszi, hogy ilyen ember.


Leépíteni nem akarom, mert ahogy írtam, aranyos, kedves, ráadásul bennem van a harc os, hogy megsérteni sem akarom, de ha bálaszthatok egy barát között, aki nem szomorít el meg egy barát között, aki elszomorít...

jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Egyszerűen hűvösen kezdek vele videlkedni, aztán megmondom neki, hogy "látom, nagyon elfoglalt vagy, nem is zavarlak", aztán szépen leépítem. Veszem a lapot, ha vk nem kíváncsi a pofámra, akkor nem erőltetem.
jún. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sértő. Én max 2 programot ajánlok föl, ha nagyon fontos nekem az illető, akkor 3-at. Ha lemondja, és nem ajánl helyette másikat, nem keres, akkor megértettem, hogy nem vagyok neki eléggé fontos, és annyiban hagyom a dolgot.
jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!