Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az okaszok vagy angolok szebb...

Az okaszok vagy angolok szebb emberek?

Figyelt kérdés
Mind a nőket mind a férfiakat tekintve.
jún. 4. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

* olaszok

Mindkét országban sok időt töltöttem, mindkét országban élnek mindenféle emberek, nem lehet egyértelműen kijelenteni. Személy szerint azért se tudok választani, mert a párom olasz-angol, szóval benne összejön mindkét ország legjobb része. XD

jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Leírnád, hogy mi a fittyfene az az "okasz"? 😀
jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az olaszok. Talán a jobb ízlés, a jobb öltözködés miatt.

Angolok között sok a nagyon közönséges.

De nyilván mindenhol van mindenféle ember, nem szeretem az általánosítást, ez csak az én szubjektív, felületes megfigyelésem.

jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olasz. Stilusuk van, jól neznek ki arcra is többnyire. Azaz igazi angol (nem a nagyvárosi, mert azok már keveredtek, hanem a kisvárosi/falusi), olyan csúf, hogy gyereket lehetne vele riogatni. Belterjesek. Végülis szigetlakók. Mint Kamilla királyné. Ló arc, kapa fogak, stb.
jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az angolok pont nem a szépségükről híresek.
jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!