Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy ismerős csak chatel...

Ha egy ismerős csak chatel veled, de mindig ő keres, viszont az élő találkozást hárítja, amikor neked az fontos, illik ezt jelezni direkt is vagy elég tiltani?

Figyelt kérdés

jún. 2. 22:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
33%
Azért ,mert túl élte a rákot valaki és meghalt a párja,attól még nem fogok egyetérteni azzal, hogy legyen valaki szar ember, mert hát a másik is az. Ettől a véleménytől függetlenül nyilván sajnálom, ami vele történt és más is. Nem kell a két történetet egy kalap alá venni. És igen nyilván nem tisztességes, de te lehetsz az, mert a saját viselkedésed te irányítod a másikét viszont nem. És elég szomorú, hogy magyarázni kell azt, hogy egy ember, mitől ember.
jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hát lenullázni egy ilyen választ sokkalta aljasabb, mint az esetleges kapcsolatmegszakítás egy olyan valakivel aki csak kihasznál és közben mindenki mással inkább találkozik. Elégszer voltam már egyenes és még én kaptam a savat. Ehhez a pofátlan visszaforgatáshoz már végképp nincs kedvem.
jún. 3. 12:00
 23/26 anonim ***** válasza:

Na akkor elmondom milyen őszintének lenni. Úgy éreztem, hogy a barátnőm nem tisztel, több dolog miatt is, ezért egyszer amikor utazott el (külföldön élt), kikísértem a pályaudvarra és félreálltam vele mielőtt felszállt a buszra és elmondtam neki higgadtan, hogy mik a problémák. Ő megköszönte, elutazott és soha tbbet nem írt nekem. Egy másik barátnőm akinek előtte mondtam is, hogy ezt terveztem csinálni csak röhögött utána hogy hát azért ő ezt nem tette volna meg, ezt nem kellett volna. Ja és egy rokonomnak mondta ez a volt barátnő akit elüldöztem, hogy hát nem szeretné újra felvenni velem a kapcsolatot, mert túl éretlen vagyok.


Na ennyire legyél őszinte.

jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Ne utasítgass légy szíves!

Ettől függetlenül van bennem annyi, hogy megírom neki, nálam nincs jövője egy találkozás nélküli kapcsolatnak. Ahol a másik fél annyira nem tisztel, hogy őszintén megmondja, hogy nincs kedve találkozni.

Értékeljük, hogy megosztottad a tapasztalataid.

jún. 3. 15:22
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, az én kommentem a 21-esnek szólt.
jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ja értem. :D Bocsi! Jól meg van már kavarodva itt a dolog.
jún. 3. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!