Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék találkozni egy régi...

Szeretnék találkozni egy régi sulis haverommal, de nem tudom, hogy miről beszéljünk, mit csináljunk, stb... ? Tōbb lent!

Figyelt kérdés

Azért fontos, hogy "csak haver" mert ugyan jóban voltunk, de csak kevés ideig jártunk egy suliba.

Igazából emiatt nem tudom, hogy mi is legyen.

Nem sok ideig ismertük egymást, nem tudtuk jól megismeri egymást, már vagy 5 éve nem találkoztunk, csak néha buszon vagy vonaton láttam...

Igazából nem tudom, hogy mit mondhatnék neki, csak annyi van, hogy jófejnek tartottam és jól kijöttünk :D

De... gondoltam, hogy össze futhatnánk, de fogalmam sincs, hogy mit csináljunk... csak azért szeretnék találkozni vele mert mint mondtam, bírtam.

Mind a ketten fiúk vagyunk, 20 felett és ő egy kissé elvont lett mostanra, úgy látom :D


Ha van valami tippetek, azt szívesen fogadnám, ugyanis nemsokára vége a nyárnak is :D

Akár priviben is jöhet.

Gondoljátok azt, ha ti is ebben a cipőben lennétek mit csinálnátok ?

Köszönöm! :)



2021. aug. 14. 00:58
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne találkozz vele. Nagyon unná a társaságod.
2021. aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!