Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális? Nem akar tőle...

Ez normális? Nem akar tőle semmit? Vagy szeretne dobni engem?

Figyelt kérdés

Van egy fiúm. Velem jár(t??) De kb. 1 hónapja jött egy új lány az iskolába. Nagyon szép, tényleg meg okos is.

Szóval a fiúm sokat beszélget vele, meg suliban vele ebédel (én nem vagyok ebédes, ezért nem velem van).

Ez az első hétben normálisnak tűnt, azt hittem csak kedveskedni szeretne neki, mert elég félénk volt, de már kerek 1 hónapja van nálunk, több barátnője és haverja is lett és már nem is félénk, de a barátom még mindig sokat van vele.

Bónusz sztori, hogy testnevelés órán medicin labdát dobáltunk párban. Engem a tesi tanár hívott magához párba, ezért a barátom a csajjal ált össze. Figyeltem őket, nem volt semmi, minden barátinak tűnt, majd egyszer a fiúm a köztük lévő távolságnak a feléig dobta el a labdát (ami szerintem direkt volt), és a labda elgurult, épp úgy, hogy a lány feneke eléggé kidomborodott, mikor lehajolt érte a fiúmnak háttal.

Ez direkt volt, vagy csak én vagyok félékeny és beképzeltem, hogy szándékos volt...

Ez normális? Nem akar tőle semmit?

Vagy szeretne dobni engem?


máj. 9. 14:24
 1/7 A kérdező kommentje:
L/17
máj. 9. 14:25
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Előzd meg,te dobd őt, mert még van az utódod.
máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Hogy érted?

Tehát akar valamit tőle??

máj. 9. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván!
máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a csaja, miért nem veled van??? Lapátra vele!
máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem a fiúd? nem tűnik úgy hogy együtt lennétek
máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 October15 ***** válasza:
51%

Oké szóval azt állítod, hogy a magyar oktatási rendszer olyan kicseszett matekzseniket termel ki, hogy ő fejben kiszámolja, hogy pontosan hova essen a labda, meddig guruljon stb ahhoz, hogy a lány pont jó szögben hajoljon le?


Azért te is érzed a problémát ugye? :D


Tehát mással ebédel mert te nem vagy ott, mással állt párba mert te nem voltál ott és ebből te arra következetsz hogy dobni fog. Ja eléggé nyilvánvaló, hogy féltékeny vagy. Ha esetleg még basztatod is miatta akkor meg egy nagyon jó és gyors út ahhoz, hogy tényleg dobjon.


Mi lenne ha mondjuk beszélnél a pasiddal? Gondolom nem azért jött össze veled mert éppen nem volt jobb dolga, valószínűleg nem is azért fog dobni mert jött egy random lány az osztályba.

máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!