Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki akivel hetente,havonta...

Ki akivel hetente,havonta vagy csak évente szeretnél találkozni?

Figyelt kérdés
tudom,hogy az ember élete nem ûgy alakul ahogy szeretné,van akit ritkábban van akit sűrűbben látna,de nem jön össze. neked mi lenne az ideális,kikkel találkoznál? nő vagyok férjemmel,3 gyerekemmel élek .akivel minden héten találkoznék,az összes barátunk szinte,párban vannak,van akinek 1 van akinél 3 gyerek van.és van akinél nincs. akikkel havonta,egy szingli lánybarát,egy szingli fiúbarát,hugomék 3 gyerekkel,férjem unokaöccse most lett gyerekük. akikkel évente egyszer bőven elég,az anyám,és férjem testvérei( két nővére)
febr. 4. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Senkivel sem találkoznék, minden héten, jesszus.

Szülőkkel, tesókkal, barátokkal havonta.

Nagyszülőkkel, ennél távolabbi rokonokkal (unokatesók stb.) évente.

febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, tudom nem ez volt a kérdés, de azok a rokonok, ismerősök pl. akikkel csak maximum havonta egyszer vagy évente egyszer szeretnék találkozni, nálam azt jelenti, hogy valójában soha nem szeretnék velük találkozni, csak hát az elvárások, meg az illem....

Szerintem nem lehet úgy felosztani az időt, ahogy te írtad, mert a kisgyerekeseknél mindig közbejön valami. Általában úgy szoktak az ilyen ismerőseim találkozni, ahogy sikerül.... a sokadik elmaradás után végre összehozzák... tervezni lehet, de nem érdemes, mert valami miatt soha nem jó valakiknek...

febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Van 3 gyerekem. Hidd el, szeretek hétvégénte nem azon agyalni, hogy hú, most kivel kellene találkozni, hanem csak pihenni, tényleg pihenni, feküdni az ágyban és pótolni a hétközben kiesett időt a férjemre és a gyerekekre, a háztartásra. Attól, mert a szüleim, vagy a barátaim elegek havonta, az nem azt jelenti, hogy elég lenne soha, vagy csak évente, hanem azt, hogy saját magam és a saját családom pihenése a legfontosabb. Amikor pedig úgy érzem, hogy na menjünk, mert ez egy szuper hét volt, energikus az egész család, akkor nem tudunke gyszerűen mindenhova eljutni. Elmegyünk a szüleimhez, aztán este beugrunk egy családhoz még, és utána jön megint 2-4 hét, amikor abszolút sehova senkihez, mert egyszerűen testünk lelkünk nem kívánja.
febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Anyámmal és tesómmal elég lenne egy évben egyszer (mondjuk majdnem úgy is van.)

Gyerekemet (fiatal felnőtt) nagyon szeretem, jó a kapcsolatunk, amíg itt éltek 30 kilométerre, havonta egyszer jöttek, egy hétvégi napon. Akkor itt ebédeltek, jókat dumáltunk, de mindkét félnek elég volt ennyi, nekik is kellett a minőségi idő (férjének és neki, együtt), nekünk is a férjemmel a pihenés.) Most már más a helyzet, az óceán túlpartján laknak, nagyon hiányoznak.

febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy kérdezed mint a munkaügyi hivatalban.


Ezt nem lehet előre így meghatározni. Szituációtól függ, kinek milyen az éppen zajló családi viszonya és még sok más tényező befolyásolja, amibe te nem látsz bele.

febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pasikkal szex kemia bulik kocsik hetente.

Barátokbol nekem a havi is sok. Online is elég.

Rokonokkal meg elég évente is vagy akkor se.

febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen ezért is írtam,hogy nem úgy alakul,ezért csak a vágyaitokat írjátok le. pl. akár minden hétvégén találkoznánk haverokkal gyerekek jót játszanának egymással,de persze nyilván nem érnek rá.
febr. 4. 17:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!