A ferjem baratja megcsalja a baratnojet.Szolnatok a lanynak?
Figyelt kérdés
A ferjem egyik legjobb baratjarol van szo.A baratnojevel joban vagyunk,nem vagyunk legjobb baratnok,de eleg jo a viszonyunk.Nyilvan en is csak ugy ismertem meg,hogy a ferjem bemutatott nekik.Azert vacilalok,mert megis csak a legjobb baratjarol van szo es felek,hogy elkotyintana,hogy kitol tudja.A srac a munkahelyen ismerkedett meg valakivel (nyaron volt amugy a baratnommel a lagzija)En nem tartom tul tisztessegesnek a dolgot,forditott esetben biztos orulnek,ha tudnam.
Akárhány ilyen esetről hallottam, mindig azt hozták ki hibásnak, aki csak "jót" akart. Az ember szeret a párjának hinni, nem egy "idegennek". Ebből nem fogsz jól kijönni. Ettől eltekintve, a te párod viszont rád bízott egy titkot, nem lenne szép elárulni.
2024. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
12/16 anonim válasza:
Én a lány helyében tudni szeretném.
Amúgy azért is mondanám el, mert ha mondjuk gyerekük lenne, a csaj szívna, hogy egy ilyen féreggel állt össze, de akkor már nyakán a gyerek.
2024. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
13/16 anonim válasza:
A #2-es egy szarkeverő, ne hallgass rá.
2024. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
14/16 anonim válasza:
Nincs sok közöd ahhoz a csajhoz, eleve a párod barátján keresztül ismered. Megharagudhat rád a párod, a barátja meg a lány is, akinek el akarod mondani.
Mindig a hallgatás a legjobb, ezt a saját életemből is megtanultam. Eleve a párodtól tudod a bizalmas infót, nem? A párod azért mondta el, hogy kikotyogd? A párod nem fontosabb, mint az a lány?
2024. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
15/16 anonim válasza:
Alap esetben, ha jóindulatból szólnál, akkor az még oké, de ez macerásabb helyzet. Mivel nem a csaj volt a te barátnőd, hanem a férfi a párod barátja, és ezt neked titokként mondták el. Akár milyen gerinctelenség, nem a te dolgod beavatkozni. Ha nekem a hátam mögött intézkedne a párom, (ha elárulnék neki valamit), meg pletykálgatna én biztos nem örülnék neki. Magaddal foglalkozz, mert ha netán szakítanak is, valószínű, hogy a csávó maradna a férjed haverja a nőt meg lehet, hogy kb sose látnád többet.
2024. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
16/16 anonim válasza:
Ha elmondod, te leszel a szr alak. Ha neked ez jó szerep, csináld, persze.
Nálam alap, hogy nem szólok bele más párkapcsolatába, mert nem az én dolgom, és nem akarok én lenni vgül "aki szétbrmolta" a kapcsolatot, "irigy, azért hazudozik" - és társai.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!