Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kellemetlenül érint a barátnőm...

Kellemetlenül érint a barátnőm szüleinek a viselkedése, emiatt ti megszakítanátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Vagyok én, jó pár évvel több munkatapasztalatom van, mint a barátnőmnek, magasabban képzett is vagyok és jelentkeztem egy munkahelyre ahova ilyen nagyon bonyolult felvételi eljárás van, de kiestem a 2. Körben. Nagyon sok mindennek kellett volna megfelelni. Erre jött barátnőm anyukája és beszólt, hogy az ő lányát már pedig biztosan felvennék. (Mindezt úgy, hogy a barátnőmnek negyedannyi képesítése sincs, tehát alapból nem hívnák be.) Nem szóltam semmit mondom csinálják akkor ha ő ezt akarja bizonygatni, hogy jobb nálam vagy nem is értem? Mégis csak a barátnőm, nem versenytársak vagyunk, elengedtem a fülem mellett. Utána volt egy másik hely ami érdekelt volna, amit elmeséltem nekik (ők azt nem tudják de utólag mondtam le, mert nagyon keveset fizettek volna) ahova gyorsan beprotezsálta a barátnőmet (azért a kevés pénzért), mivel ő ismert ott embereket csak hogy elmondhassák barátnőmmel nekem utána, hogy felvették oda, mikor engem nem. Ezek miatt kezd nagyon kellemetlenné válni a szitu, hogy akkor most itt ők engem akarnak lenyomni? De úgy voltam vele egészségére, mert én annyiért úgyse mennék oda. Utólag meséltem bnőmnek (ő kérdezte meg), hogy mekkora fizetési igénnyel keresek munkát és teljesen ki voltak akadva, hogy hát ennyiért én nem is fogok találni. (Holott már előtte is ennyit kerestem na mindegy)

A másik, barátnőm szülinapján az apja be volt rúgva és beszólogatott olyat nekem meg egy másik lánynak hogy mi nem megyünk haza, meg majd vele fogunk aludni és próbált minket részegen ölelgetni, miközben bnőm anyja ott állt mellettünk… baromi kellemetlen volt.


2023. aug. 29. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez biztosan nem fog változni. Jól gondold meg, hogy családtag akarsz e lenni. Ők mindig mindenbe hibát fognak találni, hogy beléd köthessenek. És, ha már most nem áll melléd a barátnőd, később se fog.
2023. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt nem írtam, hogy nem párkapcsolatban vagyunk.
2023. aug. 29. 16:39
 3/3 A kérdező kommentje:
De szerintem ez a végéből lejött, hogy az apja ki akart kezdeni velünk…
2023. aug. 29. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!