Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szorosabb férfi nő barátság,...

Szorosabb férfi nő barátság, miért kezd hirtelen enyhülni ha valamelyik fél talál magának új párt? Előtte mindennap rengeteget beszéltünk, írt, keresete a társaságomat, mióta új párja van hetekig semmi, miért?

Figyelt kérdés
Ha én keresem akkor meg azt mondja hogy pont ma akart rámírni hogy mi van velem, de nagyon visszavett, néhány szavas válaszok, pedig nem sértettem meg szerintem. Még ő mondta hogy nem szeretne elveszíteni soha. Ez mindig így van ha új kapcsolata lesz valakinek?
2023. aug. 18. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nehogy féltékenykedjen a párja.Te se díjaznád,ha a párod egy másik nővel/pasival írkálna.
2023. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez kb törvényszerű.
2023. aug. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem függ a baráti felek nemétől. A párkapcsolat mindig több időt igényel, főleg az elején. Később majd kiegyensúlyozódik.
2023. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
A nap most is 24 óra. Plusz egy felé kell osztania és nagyobb súllyal a másik fél felé.
2023. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek igazából kapcsolatpótlék barátságok, amik jobbak, mint a semmi. Aztán amikor valódi kapcsolat lesz, már nem érdekes.
2023. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Ahogy Samantha Jones-t idézném a Szex és New York örök klasszikus soriból:

"Sosem kerestem a férfiak barátságát. A nőkkel barátkozz, a férfiakkal kefélj!"

2023. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5

Az azért túlzás, hogy nem érdekes, de hosszabb távon, ha a másik működik, gyakran lassan elsorvadnak.

2023. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De hát látod, hogy nem érdekes mégsem.
2023. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nap neki is csak 24 óra.
2023. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt az időt amit rád fordított (amikor még egyedül volt), most a párjára fordítja.
2023. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!