Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire általános aki mikor...

Mennyire általános aki mikor elmúlik 40 valami megváltozik benne és kezd úgy élni mind egy idős pre nyugdíjas?

Figyelt kérdés
10 évvel nálam idősebb kedves kollegámon, egyben jóbarátomon figyelem ezt meg, hogy 35 éves kora óta teljesen változik a személyisége egyre nyugisabb nyugdíjasabb típusú életet él
2023. jún. 24. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenkire jellemző. Apám sem lett öreges, pedig ő már 70 elmúlt, de még mindig aktív, fitt.
2023. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Én alapvetően ilyen vagyok 28 évesen. 25 évesen pl nem ilyen voltam.Az emberek változnak. Figyelj ha nem tetszik a változása( nyilván jól érzi magát így is) akkor kutakodj más jóbarát után..
2023. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem az. Negyvenes éveimben voltam a legaktívabb. A férjem tíz évvel volt nálam idősebb, és ugyanilyen volt. Később sem változott igazán. Egy kicsit lazábbra vettük a tempót, de ennyi.
2023. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én 50 után lettem főtengelyes.
2023. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Itt, Angliaban ezt 80 folott latom. A hetvenesek sportolnak, szerelmi eletuk van, jol neznek ki, imadnak oltozkodni. A nyolcvanasok is, de ott kezd idosnek latszani valaki.
2023. jún. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Vannak "szupermen" emberkék. Ismerek 2 60 feletti férfit, bárki megirigyelhetné a testüket, agilitásukat. Az egyik gyúr, a másik fut és bringázik, de nagy távokat. Amikor mondták, hogy már elmúltak 60 évesek nem akartam elhinni. Mondjuk nem cigiznek, nem isznak alkoholt és odafigyelnek a kajára.

Én még csak 40-es vagyok, de ha meglátok egy lépcsőt, már a f@sz kivan😂

2023. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
20 évesen is 200 évesnek éreztem magam.
2023. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!