Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék nőként 30 évesen...

Hol tudnék nőként 30 évesen barátkozni? Barátnőt ebben a korban még lehet találni?

Figyelt kérdés

Sajnos a legjobb barátnőm nagyon nagyon messze lakik és eléggé elfoglalt. Gondoltam jó lenne egy új barátnő, de otthonról dolgozom így ismerkedni nem is nagyon van lehetőségem.

Vagy lehet ez már ciki.... és fölösleges ebben a korban mégsem vagyok már tini.



2023. máj. 10. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés, mert énis hasonlóan vagyok. Igaz 40 felett vagyok, de a sok home office miatt, keveset vagyok emberek között. Énis benne vagyok barátkereső csoportban, és igen, tenni kell a barátságért mindkét félnek. Eddig max chateltem azzal aki szimpatikus, közelemben nem találtam én sem...
2023. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
10-es megertem amirol irsz.Nekem is az egyik baratnom az utobbi idoben sokat volt " elfoglalt".Tenyleg volt tobb feladata de azert masokkal eljart talalkozni.Engem meg mostanaban leredukalt 3 hetes baratnonek mert kb.annyi ido telt el a talalkozasok kozott es ha nem en kerdezem kerdes neki eszebe jutott volna...Szova tettem,mert sertve ereztem magam.Most valami valtozott meg mondta jo hogy lement az a nehez idoszak.De megjegyzem abban a nehez idoszakban o az allamvizsgaja elott szuletesnapi vacsorara eltudott menni meg posztolt az Instara egy masik kozos ismerosunkkel is tudott talalkozni,pedig elmondasa szerint az az illeto ot sokszor lesz..rja.Meg meg ki tudja kikkel talalkozott meg.Ram meg egy kavera,setara nem volt ideje.Megjegyzem nekem ra mindig volt idom...nekem is az a gyanum valami regi baratnos tarsasag vagy baratno tobbet jelentkezik vagy elkezdett tobbet baratkozni valakivel azok kozul es mostmar nem en vagyok akivel hetente 2-3 talalkozik vagy ha nem is annyiszor de legalabb 1x mert ez jo ideig igy volt.Es mostanaban nagyon surun 2,5-3 hetes baratno lettem jobban az en kezdemenyezesemre.Irni irt...most valtoztatott de majd meglatjuk mi lesz.
2023. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!