Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj ha nagyon megváltoztam?

Baj ha nagyon megváltoztam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 vagyok lány. Tavaly nyáron elmondtam egy fiúnak, hogy tetszik nekem, ő azt mondta "átgondolja". 3 hónap "gondolkozás" után suliban (egy évfolyamon vagyunk) megkérdeztem, hogy "átgondolta-e", és azt mondta, hogy túl fiatalnak érzi magát még egy kapcsolathoz. És ezután megváltoztam teljesen. Elkezdtem csak feketét hordani, beszíneztettem a hajam rózsaszínre, lecseréltem az összes bútoromat a szobámban, egy kicsit bunkóbb lettem másokkal, más lett az életcélom és az egyetem, ahova menni szeretnék. Szerintetek ez mind attól van, hogy a srác elutasított? És baj hogy ennyire megváltoztam?


2023. jan. 4. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Öhm... te 3 hónapig vártál egy olyan válaszra, amit leginkább helyben van csak értelme eldönteni?:D "átgondolom" ez vagy annak a szinonímája, hogy "nem, csak nincs tököm nemet mondani" vagy annak, hogy "hát meglátom alkalmas vagy-e kötöttségek nélkül dugni". Semmi esetre sem azt, hogy gondolkodik azon, hog yvan-e egy érzelme az irányodba, vagy sem:D Ahhoz ugyanis nem kell 3 hónap eldönteni:D


Az meg, hogy megváltoztál.. baj-e? Kinek? Te jól érzed így magad? Önmagad miatt alakítottad ilyenre a külsőd, vagy mások miatt?

Ha a válasz az, hogy másoknak akarsz jobban megfelelni, akkor igen, baj.

2023. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen korban alapból sokat változik az ember. Ez minden tinin megfigyelhető a 16-20 korosztályban. Ma piros a haja holnap után meg zöld. Biztos nem a fiú miatt. Ahogy az 1. is írja jó nagy buta vagy, ha ez nem esett le egyből, hogy a srác kikosarazott.. Egyetemre ne menj, ha ennyi logikád sincs.. már bocsánat..
2023. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!