Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt ilyen ember az életetekbe...

Volt ilyen ember az életetekben?Megváltozott?

Figyelt kérdés

Van egy “barátnőm”, aki csak saját magáról beszél és azokrol a dolgokrol amik vele történtek.Amikor én hozok témába valamit,beszélünk róla pár mondatot és utána visszatér a saját magáról szóló történeteibe.Ha nem magáról beszél,akkor a kb 20 srácról akik tetszenek neki stb stb


Mondtam neki,hogy már követni se lehet,melyik srácról van szó és hogy csak ő a téma.

Ültem már néma csendben,semmi hozzáfüzni valót nem mondtam.

Mondtam már azt is,hogy nem érdekel .

Sok mindent próbáltam tenni ez ellen,de nem változtat.

Ma is eléggé rossz kedvem volt,amit el is mondtam neki,erre elkezd a pasijáról beszélni.

8 éve vagyunk jóban.Mióta gimnazisták vagyunk azóta megy ez.

Annyira beleuntam már,hogy ritkábban találkozok vele.



2021. nov. 30. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igaz nem barátnőm, de főnököm ilyen. Talán ez még rosszabb is, mert nem tudok mit tenni, hallgatnom kell a baromságait.

Neked sem barátnőd mondjuk az ilyen. Lelkiszemetes vagy neki, semmi több. Gusztustalan ember lehet. Amennyire tudod, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Suliban mondjuk ez nehezebb, de egyszerűen mond meg neki, hogy neked ebből eleged van és hagyjon békén, ne használjon lelki szemetesnek.

2021. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Én is ismerek ilyeneket.

Az ilyenek szerintem nárcisztikusak. Azt hiszik, hogy körülöttük forog minden, mindenki csak ő értük van. Minél előbb szakítsd meg vele a kapcsolatot azt ajánlom.

2021. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 szerencsére már nem egy suliba járunk
2021. nov. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!