Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm megváltozott ,mit...

A barátnőm megváltozott ,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő volt az egyetlen személy az osztályban aki tényleg ,még a rosszakkalis jól bánt. A világ legkedvesebb embere talán ő volt...de egy idióta lett.


Ahogy az anyja mondta anyukámnak:"ha egy fiú rámosolyog ő egyszerre visszamosolyog"

És ez igaz. Az osztályból MINDENKIVEL járni akart mert ,hogy olyan menőőő...meg olyan cukiii

Öcsém, az osztályunk tagjai irtó hülyék, és egyébként az egyik nap(mármint abban az évben) mondta nekem, hogy neki tetszik az xy. Az előtti nap meg őt m*csk*lta ,hogy mekkora egy b**om. Egy másik barátnőm is mondta ,hogy már nem tud kiigazodni rajta, mert neki is az egyik nap mondta ,hogy egy ideig nem lesz szerelmes erre másnap kiderül ,hogy új pasija van xd

Mesélte ,hogy az anyjával is rosszban van hát nem csodálom.

Cigányul irogat instagramra meg face-ra miközben ő nem is az. Folyton csak menőzik.

És itt jön a durva rész.

Az egyik srác mesélte nekem ,hogy este leugrottak a spárba kocsival és látták a "barátnőmet" a pasijával kézen fogva a koromsötétben.

Most ezzel nem lenne gond de az anyja nagyon szigorú típus. De már az a durván szigorú, és fogalmam sincs ,hogy mit hazudott (mert biztos hogy hazudott valamit mert ismerem az anyját és szerintem nem is tud erről az egészről,sőt. Biztos hogy nem. Ő nem olyan hogy "jó kicsim menj csak" pláne nem este...)


És nem tudom elmondjam e az anyjának hogy titokban ilyen pasikkal randizgat, anyukám szerint azt hazutta hogy xy-nél alszik(fentebb említett barátnőmnél) közben meg itt van. Nem tudom hogy hazamegye vagy akkor tényleg xy hez megy a kis kaland után...tényleg fogalmam nincs. Aztán ő van kiakadva ha mindenki elmondja a véleményét.

A srác amúgy még k**á-ak is nevezte.

Nem tudom mit képzel magáról. Azt hiszi mert szerelme van most ő olyan menő csajszi...



18l



2021. okt. 20. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba, hülyeség ez az egész.
2021. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ti komolyan 18 évesek vagytok? Mi 13-14 évesen anno átestünk ezen, utána már azért normálisabbak lettünk. Nem csak a barátnőd érzelmileg éretlen, hanem te is nagyon durván.
2021. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es, szerintem csak felhazudta magát 18-ra, hogy ne legyen törölve a kérdés. Valójában tényleg 12-13 évesek lehetnek.


Egyébként meg kérdező! Szard le. Szívesen!

2021. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lány lennél, akkor elsütném a: "Na mi van, leeresztett a guminő ?" poént.
2021. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is, 18 éves lány vagyok, és ötletem sincs hol maradtatok le a fejlődésben... Ezt 14 éves korig ki kellett volna nőni 😅
2021. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!