Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A csendes rendes embereknek...

A csendes rendes embereknek miért kell folyton szívni a vérét?

Figyelt kérdés
Nem tudják, hogy csak a maradék csepp jó embert is elrontják és/vagy megutáltatják az embereket velük?
2022. okt. 29. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is csendes és rendes embernek tartom magam. De ha elkezdik szívni a vérem, akkor kinyitom a számat és rájönnek, hogy nem érdemes szarakodni velem.


Az, hogy rendes vagy nem azt jelenti, hogy más belédtörölheti a lábát, állj ki magadért!

2022. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jó dolgokat írtak az előttem szókók, köszi:.

A lényeg, hogy ki kell állnod önmagadért, határt szabni, de ettől még nem lesz rossz az ember.

2022. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

11. válaszolónak igaza van. Én is elvagyok magamban csendben, képes vagyok lekötni magam. Pl. a munkahelyen is eleinte megtalált néhány ember, próbáltak kikezdeni, de nem sikerült. Van az a pont, amikor muszáj keményen visszaszólni, de úgy hogy utána örökre leszálljanak rólad.

Volt olyan munkatársam is, akivel sokáig semmilyen munkakapcsolatunk nem volt, de ha összefutottunk mindig megjegyezte milyen csendes vagyok. Ezt abból állapította meg, hogy általában az irodában egyedül ültem és dolgoztam, nem pedig a folyosón traccsoltam :) Egyszer pár hónapra összeültettek minket és mikor jobban megismert mondta, hogy nem is gondolta volna, hogy ilyen fiatalon ennyire erős személyiségem van, mert ismeretlenként kívülről csendes félős kislánynak tűnök.

Úgyhogy attól, hogy csendes vagy még muszáj kiállnod magadért és megvédened önmagad, különben megesznek a farkasok.

2022. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13


“ Van az a pont, amikor muszáj keményen visszaszólni, de úgy hogy utána örökre leszálljanak rólad.”


De valóban leszálltak rólad?

Mert legtöbbször azt tapasztaltam, hogy felhasználták azt ellenem, tehát azt kezdték terjeszteni mennyire agresszív, bunkó, barátságtalan vagyok. Ezt nyilván azért tudták megtenni mert nekem nem volt úgymond csapatom, ezért erősebbnek érezték magukat.


Tehát önmagában nem gyáva az ember és nem ezért nem áll ki, hanem mert előre tudja vetíteni a következményeket. A civilizált módból gyengeséget következtetnek ki, az agresszívabb módot meg felhasználják ellened, ha nem teszel semmit akkor meg folytatják.

Tehát legtöbbször ezért nem tesz semmit az ember, mert nincs jó megoldás, és nem a gyávaság miatt.

2022. okt. 29. 20:01
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező:

olyan, mintha minden sorodat én írnám:)

Ha összeakadsz egy gyenge értelmi képességű "felnőtt" egyeddel, annak aztán magyarázhatsz, nem bírja feldolgozni az infót.

Érdekes módon a mostani melóhelyen is akadt 1-2 ilyen alak (figyelemhiányos energiavámpír), akik elkezdtek volna rámakaszkodni és szívni az energiám, a kis éhes vámpírok soha nem laknak jól:)

Ugye csendes, visszahúzódó gyerek, biztos fél, lehet cs*cskáztatni.

Próbáljuk már ki, hogy milyen a valódi arca, mert úgyis unatkozunk, nincs saját életünk és feladatunk.

Mert miért ne? Az nagyon vicces ám

Ő kevesebbet ér nálam, megérdemli..


Kértem őket hogy fejezzék be és befejezték, mert nem az általánosba járunk már, elvileg nagykorúak vagyunk, és képesek vagyunk az ilyet megbeszélni. Legyen szíves normálisan beszélni és viselkedni, be is fejezték. De vannak aki óvodai szinten nyomatják ezt felnőtt korukra is, és soha nem fognak megváltozni

2022. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!