Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki pótolható valaki mással?

Mindenki pótolható valaki mással?

Figyelt kérdés
Ha bezárul egy ajtó, akkor kinyílik egy másik

2022. máj. 3. 10:11
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Nem értek egyet
Barátok és ismerősök igen, de hozzátartozók nem
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2022. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem.Mindenki egyedi, egyéni. Nincs két egyforma ember !

És az sem igaz, hogy ha egy ajtó bezárul, nyílik másik. Magam példájáról tudom,hogy ez így nem igaz.Sok ajtó zárult már,de nemhogy új, vagy jobb lett volna, hanem az élet visszalökött oda, ahonnan minden áron menni akartam.

2022. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nem pótolható!


Nekem minden ,,barát" akit elvesztettem hatalmas fájdalommal járt.


Persze idővel ezek elhaványultak és jöttek újak, de egyikőjük sem volt olyan mint a másik!

2022. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem

Sajnos mindig ott marad az a bizonyos űr…

2022. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ez csak akkor igaz, ha az érzelmeit az ember háttérbe szorította, nem érez semmit már az embertársai felé, vagy csak keveset.
2022. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokan a társkeresőkön valóban így viszknyulnak a másikhoz...és ha jön egy jobb, akkor azt választják. Szerintem undorító ez. Vannak persze energiavámpírok, de sokakat tényleg csaj a méretek érdekelnek, maga az ember kicsit sem.
2023. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hosszu ido kell hozza.De mindenkivel mas jellegu lesz es ahogy irtak az ur megmarad es pont ugyanaz a kapcsolat nem lesz.Kozel tiz eve ment szet egy baratsag evekig nagyon rossz volt.Tavaly lett egy nagyon jo uj baratno akit maskent eltem meg mint masokat es most azon vivodok nem is biztos hogy olyan jo baratok vagyunk bizonyos viselkedesi mintaja alapjan.Bizonytalan vagyok.Ha megszakadna nagy ur lenne bennem es nem biztos hogy azt valaki azonnal betoltene.
2023. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!