Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nők! Ha férfi szeretne veletek...

Nők! Ha férfi szeretne veletek ismerkedni online, kizárólag baráti alapon, elhiszitek, hogy csak barátot keres? Tartotok tőle, hogy csak így akar közelebb kerülni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 18. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Sem online, sem személyesen nem hiszem el hogy csak barátkozni szeretne. Eddigi 33 éves élettapasztalatom alapján ugyanis nem létezik férfi-nő barátság. Valamelyik oldalról mindig önáltatás csupán.
2022. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném el. De amúgy is mindegy, semmilyen célból nem ismerkedek online, el se szoktam olvasni ha idegenek rám írnak.
2022. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit nehezen hiszem el, de vannak még csodák, szóval mindenkinek szoktam adni egy esélyt a barátkozásra. :D
2022. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Jo a humorom,optimista es inspiralo szemelyiseg vagyok. Emelem a tarsasag fenyet a szemelyisegemmel es a kulsommel is. Igenis letezik baratsag 2022-ben no es ferfi kozt.

N

2022. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én elhinném, mert én is kerestem így.. viszont az online ismerkedésben már nem hiszek
2022. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. De azt sem tudom, egy nő miért akarna velem online barátkozni. Annak számomra a való élet a terepe.
2022. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!