Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Na nincs férfi nő barátság,...

Na nincs férfi nő barátság, mert az egyik mindig többet érez, de irántam egyik barátom se érez többet, akkor én nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Gondolom a személyiségemet szeretik a barátaim, azért gondolok a külsőmre.


Na van az a mondás hogy férfi és nő között nincs barátság, mert az egyik szerelmes lesz a másikba, vagy minimum meg akarja fektetni. Nos én tudom magamról, hogy egyik fiú barátom iránt se érzek többet. Így kizárásos alapon ők éreznek többet. Na ha bármelyiküknél is fennállna ez, akkor arról tudnék. Kimutatnák. Adnának jeleket, nyomulnának részegen, akármi, de semmi. Tehát még szexet se akarnak tőlem, a "megdugható" kategóriába se esek bele. Ez elég elkeserítő, már ha tényleg igaz a mondás.


Mi a baj velem?


2022. febr. 13. 09:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 Akkor engem miért nem akar senki?
2022. febr. 14. 09:54
 12/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy senki?


Itt vagyok pl én, s lehet Én lennék a kivétel ha ramirnál privibrn és megismetnélek. 😀😘

2022. febr. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!