Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Na nincs férfi nő barátság,...

Na nincs férfi nő barátság, mert az egyik mindig többet érez, de irántam egyik barátom se érez többet, akkor én nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Gondolom a személyiségemet szeretik a barátaim, azért gondolok a külsőmre.


Na van az a mondás hogy férfi és nő között nincs barátság, mert az egyik szerelmes lesz a másikba, vagy minimum meg akarja fektetni. Nos én tudom magamról, hogy egyik fiú barátom iránt se érzek többet. Így kizárásos alapon ők éreznek többet. Na ha bármelyiküknél is fennállna ez, akkor arról tudnék. Kimutatnák. Adnának jeleket, nyomulnának részegen, akármi, de semmi. Tehát még szexet se akarnak tőlem, a "megdugható" kategóriába se esek bele. Ez elég elkeserítő, már ha tényleg igaz a mondás.


Mi a baj velem?


2022. febr. 13. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Attól tartok, fején találtad a szöget. Amúgy nekem is sok női barátom van, de nem akarom őket megfektetni, ahogy nő be az ember feje lágya, ez egyre kevésbé cél.
2022. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nőként már egész kisgyerekkorom óta inkább fiú barátaim voltak.

Volt köztük nagyon helyes és kifejezetten ronda is. Soha nem volt köztünk egyikkel sem semmilyen szexuális természetű vonzódás, olyannyira nem, hogy a mindenkori barátnőik, vagy az én aktuális párom is gond nélkül be tudott illeszkedni.

2022. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"de irántam egyik barátom se érez többet"

Ha minden barátod szépnek és kívánatosnak tartana, akkor elvárnád tőlük a lefektetésed megkívánását?

.

Jókaitól az idézet:

"Férfi és nő között nincs barátság, mert mindkettő mást akar.

A férfi a nőt, a nő a férfit."

2022. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem várnám el, de elvileg törvényszerű, hogy valamelyik fél meg akarja fektetni a másikat, vagy szerelmes belé.
2022. febr. 13. 09:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi elkeserítő? Ha te nem akarsz többet a fiú barátaidtól, akkor miért várod el, hogy ők többet akarjanak? Hogy tönkremenjen a barátság?
2022. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

De csak elvileg!:)...amit a gyakorlat számtalanszor megcáfol.

Persze vannak esetek, amikor a totálisan reménytelen fél előre felfogja, hogy nem rúghat labdába és önként helyezi magát a visszautasítástól való félelmében barát kategóriába. De ezt minden érintett tudni szokta.

2022. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5 3 perccel a te kommented előtt írtam, hogy nem várom el, de ha az emberek többsége kijelenti, hogy nem létezik az, hogy egyik fél sem akar többet, akkor feltételezem, hogy igazuk van.


Én kifejezetten örülök, hogy működnek a barátságaim, de sok a cáfolat és ennek szeretnék utána járni.


Egy fiú barátommal vége lett a barátságnak, mert megváltozott, nsgyon bunkó volt velem és többször szóltam neki, hogy bánt, de nem érdekelte, így megszakítottam vele a kapcsolatot. Amikor ezt meséltem olyanoknak, akik őt nem is ismerték, többen mondták, hogy biztos azért lett ilyen bunkó velem, mert belém szeretett és ezt nem tudta jól kezelni. Miközben neki évek óta felesége van, a házasságuk jól működik és az életemet feltenném tétnek, hogy nem érzett többet irántam. De ha ennyien mondják, elgondolkozom, hogy mi van, ha ez lenne az egyetlen logikus magyarázata a viselkedésére, de mivel tudom, hogy nem igaz, akkor az is csak az én hibám lehet, hogy nem jöttem be neki.


Na igen #6 az is gyakran előfordul, hogy járni akarnak a csajjal, a csaj nem, de a srác a közelében akar maradni és inkább barátkozik vele, de közben mindvégig szereti. Így jó, hogy nem működik.

2022. febr. 13. 10:06
 8/12 Humor Herold ***** válasza:
100%
Nem igazán értem miért egy barátságon akarod tesztelni a vonzerődet?! Ismerkedjél párkapcsolati céllal,vagy legyél nyitott ilyen céllal idegenek felé és majd ott kiderül hogy hogyan viszonyulnak hozzád.
2022. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hehe, én általában szeretek vonzódni is a női beszélgető társaimhoz, velem tehetsz egy próbát, mert szerintem az a kis plusz, az a kis flört feldobja a kapcsolatot.
2022. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

A nőknek ösztöneik is vannak,meg a férfiaknak is.

Ilyen nincs,hogy férfi-női barátság.

Egy férfi,és egy nő nem foglalkozik a másikkal hosszú értékes órákat csak úgy.

2022. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!