Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? 3 napja vagyok...

20rd17 kérdése:

Mit csináljak? 3 napja vagyok itt, de valahogy nem jövünk ki jól.

Figyelt kérdés
Egy tánc táborban vagyok ahol itt van még 2 'legjobb barátnőm'. A legfiatalabb miután össze melegedtek a másikkal egyfolytában beszólogat, kritizál, a másik meg azt hajtogatja, hogy alkalmazkodjak, fogadjam el. Sátorban alszunk és van még egy csopottársunk, akivel nem szimpatizálunk ezért mindig le akarják rázni, és most is ők ketten megbeszélték, hogy először mi egyikükkel megyünk el valahova,ajd pár perccel később jön utánunk a másik. Amikor már vártuk hogy jöjjön meg a 'barátnőm' rákérdezett, hogy mért nem beszélgetek vele és ebből lett egy oltári veszekedés hogy én fogadjam el, mindig mindenen megsértődöm, elszarom a hetüket. És még most sem beszélünk. Ez engem 'hidegen hagyna' ha nem lenne még 4 nap a táborból és nem egyedül lennék aki nem táncolni jött.

2021. júl. 7. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Amúgy oltsad vissza te is. Én nem értem, simán. Ha valaki beszól, hogy "hogy áll a hajad?!", akkor mondod neki, hogy "még mindig jobban, mint a tied, lmao". Ennyi. Ha meg fokozza, akkor fokozd te is. Ha megsértődik, csak nyertél.


Mondj példákat, hogy miket vágnak hozzád, segítek kicsit.

2021. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az angol kiejtésem nagyon rossz, és van így hogy néhány szót összekeverek, így lett a sugardaddy-ből saltdaddy. A cuccaikkal is folyton menőznek hogy nekik új, csillogós.
2021. júl. 9. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem megérdemled, te is egy bunkó pitsah vagy a 3.csajjal
2021. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Ok nélkül nem mondanának ilyet. Nem lehet hogy tényleg sértődős vagy és mindenen rinyálsz?
2021. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem bunkó picsa sem pedig rinyálós. Nem tudjátok milyen balesetek történtek a családomban és mégis ítélkeztek. Így leírva lehet így nézhetek ki, de nem szoktam megsértődni sokszor. A dédimamám meghalt és a kicsi tesóm kórházba került. Nem tudok én mindig igazodni a másikhoz.

A 3. csajos dolog pedig. Az egész nem az én ötletem volt hogy velünk aludjon. Ők hozták fel a témát így jött ő is. Én egy csomószor hívtam játszani, vele voltam csapatban és beszéltem vele.

2021. júl. 18. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!