Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyámmal mostanába nem...

A bátyámmal mostanába nem valami jól jövünk ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jó, oké, kamaszodunk, de mi az már, hogy reggel kezd el már bunkóskodni? Én kedvesen elmeséltem neki valami vicces helyzetet (ezt most nem részletezném) és erre elismétli amit mondtam, csak gúnyos hangon. És most már a nap vége van és még mindig olyan (beszólások, gúnyolódások stb...).


Ez ellen nem tudok valamit tenni?


2013. aug. 16. 15:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Én 12/L ő 12/F. (És csak 14 hónap a korkülönbség... :-(
2013. aug. 16. 15:48
 2/9 A kérdező kommentje:

bocs a bátyám 13/F


jó, szóval, én 12/L ő 13/F XD

2013. aug. 16. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
De konkrétan mivel gúnyolódik? Amúgy jó kapcsolatotok volt? Mert,ha igen akkor talán ülj le vele és beszélgess vele erről a dologról. :)
2013. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként pedig elég gyerekes,közel sincs a kamaszkorhoz,ha még mindig a papagájt játszik.. ovis szint SE!!!
2013. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban én sem jöttem ki a bátyáimmal, pár év múlva teljesen más lesz, sokkal jobb lesz a kapcsolatotok, most éppen a kajla időszakában van. Türelem.
2013. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaja, csak az az a sz@r, hogy van egy 7/F öcsénk, aki befolyásolható, és a példakép a bátyja, így már ketten idegesítenek. Szal' 2 ilyen buta fiúval élek együtt, plussz középső gyerek vok a családban.
2013. aug. 16. 16:19
 7/9 anonim válasza:
Együtt érzek veled. 3 bátyám van:DD
2013. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
úrinsten! hogy bírod? XD
2013. aug. 27. 14:29
 9/9 anonim válasza:
7/8 nehezen de amúgy én megbeszéltem velük hogy ne cseszegessenek:D háát fogjuk rá hogy nem mindig buzerálnak:D
2013. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!