Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor született gyereketek a...

Mikor született gyereketek a barátaitok hogy viszonyultak hozzá?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos az a helyzet hogy ígérgetésbe fulladt az egész. Vagy már nem keresnek, vagy majd jövünk stb. Aztán ennyi. Csak bosszantó hogy pl nekik is van gyerek kettő is, igaz nagyobbak már de mégis így viselkednek.. persze most nem fogok a kardomba dőlni csak hát rosszul esik.
2021. jún. 20. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jól, az enyém volt az első a baráti körben. Igaz, azóta inkább gyerekes bulikat szervezünk, de néha gyerek nélkül is összejön.
2021. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másfél éves a kislányom, igyekszem nem elhanyagolni a barátaimat és nem a gyerekről beszélni folyton. Én tenyleg nagyon igyekszem jó barátnő lenni, mert sajnos amikor még nem volt gyerekem, általában olyan anyuka ismerőseim voltak, akik teljesen beszopódtak az anyukalétbe, néhányuk már totál ignorált mindenkit.

A barátaim szeretik a kislányomat, gyakran szervezünk együtt sütögetést vagy ilyesmit, de gyerek nélkül is szeretünk együtt lenni.

2021. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyerekhez vagy hozzánk?

Az én barátnőim nem akarnak gyereket, köztünk semmi nem változott, ha jönnek akkor mindig hoznak valami apróságot a gyerekeknek, próbálnak velük váltani pár szót. A párom barátai ha jönnek szinte megállás nélkül a gyerekekkel játszanak, oda-vissza vannak egymásért

2021. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedvesek és udvariasak voltak, megnézték a gyereket, megdicsérték, hogy szép és cuki.

Én is azon vagyok, hogy ha nem tartozik szorosan a témához, akkor ne beszéljek a gyerekről, legyen más témám, ne mutogassak róla kéretlenül fotókat, videókat, mert tudom, hogy másnak nem akkora szám, mint nekem, és meg tudják unni az ilyesmit, ahogy én is meguntam másoktól. Nem is várom el, hogy körbeugrálják és áradozzanak róla.

A találkozásaink nem ritkultak meg, mert addig is rohadt ritkák voltak :/. Senki nem a közelben lakik. Szökőévente barátnőzöm.

2021. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!