Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért haragszik rám emiatt a...

Miért haragszik rám emiatt a legjobb fiú barátom?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam pár barátommal és ittunk páran a kelleténél többet és kavartam az egyik barátommal. Nem vagyok rá büszke igazából rosszul is éreztem magam emiatt és ráírtam a legjobb fiú barátomra és elmeséltem neki ő meg random tök beflegmult meg alig válaszolt. De nem értem miért. A többiek azt mondják, hogy lehet tetszek neki de ő nekem nem és ezt tudja is és ő épp egy másik lánnyal beszél akivel kapcsolatban még segítettem is neki szóval nem értem miért haragszik rám

2021. ápr. 3. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak arról van szó, hogy nem helyesli, amit tettél meg lehet, hogy nem tartja etikusnak másokkal szemben. Az is lehet, hogy túl könnyűvérűnek meg felelőtlennek tűnsz számára a történtek miatt.
2021. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki és féltékeny lett.

Valószínűleg azért beszél más lánnyal, hogy elfelejtsen vagy féltékennyé tegyen.

2021. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Akemi Akita ***** válasza:
100%

Tetszel neki. Mimdegy mit mond

Ha nem így lenne nem zavarná kivel kavarsz... Max figyelmeztetne hogy légy óvatos

2021. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert biztos amikor meg ő közeledett nem voltál rá nyitott.

Aki még naív, tapasztalatlan és nem látta be, hogy nem létezik fiú-lány barátság, az majd később be fogja.

2021. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nincs értelme a barátságotoknak amúgy sem, mert mi értelme kitenni szerencsétlent a hülyeségeidnek?
2021. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tinikorom óta nem tudom, mit jelent a "kavarni". Dugtatok?
2021. ápr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki és féltékeny lett, de nem fogja beismerni.
2021. ápr. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os,


Sztem smároltak, azt szokás ,,kavarás"nak hívni...


Amúgy jókat írnak, vszínű tetszel a srácnak...


Én mikor egy lány ismerősöm bevalotta, hogy lefeküdt egy közös ismerőssel, azonnal tiltottam mindenhonnan, mert tetszett és nem akartam miatta szenvedni, nekem az ilyen ,,barát" nem kell...

2021. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti tetszel neki,és haragszik emiatt,hogy ilyet tettél,mert hogy nem vele tetted.
2021. ápr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!