Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összejöttem egy sráccal,...

Összejöttem egy sráccal, akivel a legjobb barátnőm 3-szor randizott. Jogos, hogy haragszik rám?

Figyelt kérdés

A barátnőm 10 éve szinte testvérem, és fél éve találkozott 3-szor egy fiúval, de nem voltak egymás számára annyira szimpatikusak. Nem sokkal rá megismertem ezt a fiút, és első pillanatra nagyon szimpatikus volt, de lekoptattam, mert a barinőmmel talizott. Pár hónapig keresett a fiú, de nem válaszoltam neki, és egyszer segített nekem és felkért egy randira. Nagy nehezen, de beleegyeztem. Azonnal utána elmondtam a barátnőmnek, erre ő nem szól hozzám azóta, és azt mondja, csalódott bennem. Nem érzem jogosnak, mert nem tetszettek egymásnak, és én jelenleg boldog vagyok ezzel a fiúval, mert nagyon megbecsül. Mi a véleményetek a barátnőmmel való kapcsolatunkrol? Próbáltuk már megbeszélni, de nm jutottunk egyről a kettőre, nem beszélünk.

22 /L



2017. okt. 10. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jogos, nem neked kéne változtatnod a hozzáállásodon.
2017. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egy "barátnőd" van :/

Nem jogosan haragszik.

Ne keresd..majd megtalál, ha átértékelte a dolgokat.

2017. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Neki nem jött be,nem voltak együtt,nem is miattad nem jöttek össze, így járt.Attól te még lehetsz vele boldog.
2017. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha jártak volna akkor megérteném, de így nem jogos.
2017. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az a gond, hogy nem nem voltak egymás számára szimpatikusak, hanem a fiúnak nem volt szimpatikus a barátnőd, egyébként a barátnőd benne lett volna. Most gondolom, féltékeny, hogy neked összejött vele, neki meg nem. Persze érhető, hogy rosszul esik neki. De azért nem várhatja el szerintem, hogy te emiatt ne legyél azzal, akivel boldog vagy.
2017. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a valószínű, hogy a barátnődnek TÉNYLEG nem tetszett akkor a fiú, de most, hogy a fiúnak már Te tetszel, most már hirtelen máshogy látja.

Ez a nőknél nagyon gyakori, olyan, mint a gyerekeknél a játék. Lilike kap egy új labdát, de nem tetszik neki és 1 hétig hozzá sem nyúl. Aztán átmegy hozzá a kis barátnője, Marika, megtetszik neki a labda és elkezd vele játszani. Lilike pedig hirtelen hisztirohamot kap, hogy az az ő labdája és ő akar vele játszani. Pedig ha Marika nem kezd el játszani a labdával, akkor Lilike a büdös életben nem nyúlt volna hozzá.

Na, hát ugyanez a helyzet nálatok is.

Természetesen nem jogos a barátnőd hisztije. Barátnő pasijára/exére/nagy szerelmére alap, hogy nem nyomulunk rá, ez tiszta. De egy olyan valaki, akivel találkozott 3x és nem érdekelték egymást, az egyikbe sem tartozik bele. Az szabad préda.

Mindenesetre próbáljátok meg megbeszélni, ha a barátnőd egy kicsit is felnőtt agyilag, akkor átgondolja a dolgokat és rájön, hogy hülyeség lenne emiatt tönkretenni a barátságotokat. Találjon magának ő is egy pasit és akkor nem lesz ilyen féltékeny. Kész.

2017. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm.:)
2017. okt. 10. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem jogos, és akkor sem lenne az, ha jártak volna és szakítanak, persze nem miattad.

Fogd fel ezt egy barátságpróbának. Ha valaki ilyen dolgon megsértődik, akkor érdemes átértékelni, hogy mennyire is barát ez a barát.

És persze az is benne lehet a dologban, hogy féltékeny, hogy neked összejött a dolog. Talán pont az ilyen esetek miatt mondják egyesek, hogy nők között nincs is barátság. :)

2017. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az eset óta nem is nagyon beszélünk a barátnőmmel. Pedig nagyon fontos ember az életemben, de nem érzem azt, hogy nekem kellene nyitnom felé, bár azóta egyszer próbáltam.
2017. okt. 26. 09:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!