Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nagyon szánalmasna...

Szerintetek nagyon szánalmasnak nézhetett a lánybarátom?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam először az egyik lány barátommal akit neten ismertem meg. A lényeg az, hogy ajándékként vettem neki egy csokit illetve szerettem volna valami személyes dolgot is adni neki, de úgy gondoltam, hogy nem ajándékboltba veszek valami sablonos dísztárgyat hanem megvillogtatom művészi tudásomat, így fogtam egy papírt, rajzoltam a két oldalára kettő ugró delfint amely pont egy szivet alkot, közé pedig írtam egy szép idézetet.


Hátuljára a lapnak pedig odaírtam ilyen képeslapszerűen, hogy drága barátomnak XY-nak XY-tól.

Ezzel az volt a célom, hogy legyen mindig egy emléke rólam. (bár lehet már kidobta azóta :D)


Amikor megkapta csak mosolygott, de azt nem igazán tudtam leszűrni, hogy azért mosolyog mert nagyra becsülte és tetszett neki vagy azért mert szánalmasnak nézett csak épp próbálta visszafojtani :D


Ti mit gondoltok?



2020. okt. 11. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak baráti találkozó volt, akkor lehet, hogy félreértett.
2020. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, hát ha én barátnak gondolnálak és kapnék egy ilyet, egész tuti, hogy furának tartanám és szerintem ő is azért mosolygott kínosan.
2020. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Két ugró delfint.... ...és szívet ábrázol.


Nem akarlak üegsérteni, de ezzel tudom a legjobban szemléltetni mi ezzel a gond.


Elázik a telefonom úgy csöpög ebből a nyál.



Nagyon nyálas és giccses gesztus az a rajz. A csokival nincs gond, az jó ötlet volt.

2020. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán volt még olyan barátom akit arra méltattam, hogy vegyek neki valamit így nem igazán gondoltam, hogy ez rossz ötlet...

Mondhatjuk azt is, hogy kezdő vagyok ilyen téren.


Mindenesetre akkor ebből tanultam és erre mindenképpen figyelek. Köszönöm szépen a válaszokat :)

2020. okt. 11. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, te is lány vagy vagy fiú?
2020. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2020. okt. 11. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én csak egy baráti találkozóra mennék egy fiúval, nekem ez nagyon sok lenne, bocs. Kínosan érezném magam, mert azt hinném, hogy többet akarsz barátságnál.
2020. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát kínosan biztosan nem érezte magát, maximum arra a pár percre sokkolhattam le, mert utána szinte be nem állt a szája :D

Meg igazából semmit nem vettem észre rajta, hogy másképp állna hozzám.


De köszönöm szépen a válaszokat, legközelebb erre odafigyelek. :)

2020. okt. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!