Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg lehet utálni egy olyan...

Meg lehet utálni egy olyan embert, akit valamikor a legjobb barátodnak tartottál? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 19:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem a bizalmammal élt vissza. Minden támogatást megkapott, aztán amikor én kerültem bajba, ott hagyott ehyedül a slamasztikában.
2020. szept. 24. 20:34
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tizen par eves baratsagunknak vetettem veget, amikor kiderult, hogy minden baromsagra amit valaha is csinalt, engem hasznalt urugynek.

Par pelda:

-telecigizte a lakasukat es az anyjanak azt mondta en voltam (nem tudta az anyja, hogy dohanyzik o is)

-drogozni kezdett es a parjanak azt mondta rendszeresen, hogy velem volt akkor

-amikor inni ment az uj r*banc baratnojevel, akkor is mindig azt mondta a parjanak hogy velem van

-en itattam le, en adtam neki fuvet (soha, soha eletemben nem drogoztam es nem is fogok)

-en rangatom el folyamatosan bulikba, fesztivalokra

Ez csak par pelda. A parja gyulolt engem es egeszen addig nem jottem ra az okara, ameg valaki ra nem kerdezett tolem ezekre. Teljesen osszetorte a szivemet mert en mindig kialltam mellette. Azota nem baratkozom ugy igazan senkivel, van egy fiu baratom meg a parom, ok sosem tennenek ilyet es nem is tettek. Nem kell nekem meg tobb arulas.

Baratnomrol ezeket nem is tudtam es jopar ember nem kedvelt akkoriban engem, nem tudtam miert. Hat ezert :)

2020. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is volt ilyen, de sok figyelmeztető jel figyelmen kívül hagyása után megláttam az igazi arcát. Olyan szakra jelentkezett egyetemen, ahová csak kevesen mennek, mert nagyon nehéz, és elhelyezkedni sem a legkönnyebb vele, az itt lévő minimum pont 285 körül van.

Lenyomott egy olyan monológot, amiből kiderült, hogy ez egész osztályt lenézi, mert mi mind buták vagyunk és csak imádkozzunk, hogy a kevéske pontunkkal majd alulról épphogy súroljuk a határt. És csak reménykedjünk, hogy egyáltalán felvesznek minket, míg ő biztos bejutó a szakára. Majd elegánsan le"elitezte" magát.. Na, és itt változott meg róla a véleményem. Többször volt már rosszindulatú, de ezen a ponton lett nekem sok és lett belőle elegem.

A sor fintora, hogy az osztály igencsak nagyja olyan helyre ment, ahol 410+ volt a minimum pont és ő nagyon elrontotta az érettségijét, ergo neki elég kevés pontja lett.

2020. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!