Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ragaszkodok betegesen...

Miért ragaszkodok betegesen egyes emberekhez?

Figyelt kérdés

Sziasztook! Szerintetek miért van az, hogy egyes emberekhez nagyon ragaszkodok. Például van egy ismerős házaspár. Együtt szoktunk alkalomadtán utazgatni. Nagyon szeretem őket. Szinte azt akarom hogy náluk éljek. Ha elválunk szinte fizikai fájdalmat érzek. Szeretném velük megosztani a problémáimat stb. Szó se róla ők is imádnak.( Ha szerencsém lesz az ő prakszisukat viszem tovább majd)

Szóval ez valami baj hogy betegesen ragaszkodok vagy ez így okés.

Negatív hozzászólásokat hanyagoljátok. :) köszi



2020. júl. 27. 23:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%
Engem az érdekel, hogy tudja a ragaszkodás tárgya leépíteni a betegesen ragaszkodót.
2020. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%

10 Nemtudom hogy viselnéd, hogyha egy rakás szélhámos meg egy rakás homokos cigány rádkötné magát, és saját magukat a nevedben reklámoznák

Gondolom meg se fordulna a fejedben a feljelentés, nem lennél olyan "bátor"

Na én vagyok olyan bátor

2020. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
12-es, hány homokos cigányt lát maga a kérdésben? Olvassa már el, és ne ide zúdítsa a világról gondolt utálkozását!
2020. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező!


Valószínűleg kapcsolatfüggő lettél. Azt hiszem, az első válaszoló is ilyesmire gondolt.

Olvass utána a kodepedens kapcsolatok kialakulása mechanizmusának és fordíts időt önmagad megértésére, önismeretre.

Az már egy pozitív dolog, hogy felismerted a túlzott ragaszkodásod hozzájuk. Javaslom, hogy a jövőben tudatosan vizsgáld a viselkedésed a velük való kapcsolatodban, és igyekezz elkerülni azt hogy rájuk erőltetnéd magad.


A felettem trollkodókkal ne foglalkozz, nem vagy elmebeteg. Ha bármiben segíthetek írj nyugodtan!

2020. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy vagy kapcsolatfüggő, barátaid vannak, szeretitek egymást! Ne hagyd, hogy elbizonytalanítsanak azok, akik szűkölködnek a kapcsolatokban!
2020. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2020. júl. 28. 17:33
 17/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyerekkorból ered a probléma.
2020. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el... Hidd el, hogy ők is bírnak, ne láss összeesküvést mindenbe és akkor minden jó lesz
2020. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
34%

ezt el kéne felejteni !!! Tapasztalatbol mondom !! Minél jobban ragaszkodsz valakihez az annál jobban el taszit magátol semibe vesz... és még sorolhatnám..

A mai világba nem nagyon szabad kötődni senkihez ha mèg is azt jól megkell gondolni !!

2020. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem is annyira a személyüket, mint inklább a kettőjük közötti kapcsolatod irigyled, igényled, arra vágysz. Úgy gondolhatod, neked sosem lehet ilyen szerető párkapcsolatod, és amíg a közelükben vagy, neked is kijut kicsi ebből a pozitív miliőből. Hasonló jelenség lehet, mint ami miatt sokan szeretik a romantikus filmeket, vagy filmekben azokat a jeleneteket, amik mások sikerét, örömét, boldogságát, beteljesedett szerelmét jelenítik meg.
2020. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!