Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az ha ragaszkodom...

Miért baj az ha ragaszkodom azokhoz az emberekhez akiket szeretek?

Figyelt kérdés
Némelyik osztálytársam vagy barátaim szerint néha túlságosan ragaszkodó vagyok egy barátnőm is azért veszett össze velem mert túlságosan is sokat foglalkoztam vele csak nem értem miért baj ez ? talán kevésbé kellene kedvesnek lennem ?
2016. febr. 9. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a kedvességgel van a baj.

Általában az emberek nem szeretik ha valaki túlságosan rájuk van kattanva akár barátilag is.Ez olyan pszichés teher számukra,meg olyan puncszásos.

2016. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért baj, mert amit te szeretenek hiszel, az nem az: az másikra való erős tapadás kategóriája. Valószínűleg nagyon súlyos (anyai) szeretethiányod van, és tudat alatt velük akarod ezt pótoltatani.


A nagyon erős tapadás mindig ellenérzést kelt másokban. Senki egészséges lelkű ember nem szeret a kortársa "anyukája" vagy lelki szemetese lenni.


Te valójában nem szereted ezeket az embereket, hanem a szeretetüket akarod kicsikarni azzal, hogy túlontúl kedves vagy velük. (Értsd: ha te adsz, majd ők is adnak.)

2016. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!