Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ragaszkodok betegesen...

Miért ragaszkodok betegesen egyes emberekhez?

Figyelt kérdés

Sziasztook! Szerintetek miért van az, hogy egyes emberekhez nagyon ragaszkodok. Például van egy ismerős házaspár. Együtt szoktunk alkalomadtán utazgatni. Nagyon szeretem őket. Szinte azt akarom hogy náluk éljek. Ha elválunk szinte fizikai fájdalmat érzek. Szeretném velük megosztani a problémáimat stb. Szó se róla ők is imádnak.( Ha szerencsém lesz az ő prakszisukat viszem tovább majd)

Szóval ez valami baj hogy betegesen ragaszkodok vagy ez így okés.

Negatív hozzászólásokat hanyagoljátok. :) köszi



2020. júl. 27. 23:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Szeretetfüggő vagy. Más embertől nemigen kapsz, vagy kaphatsz ennyi szeretetet; vagy nem kaptál gyermekkorodban.


Tehát én ezt úgy hívnám, hogy szeretetfüggő vagy. Mert az is egy nagyon jó érzés, és az ő közelükben nagoyn intenzíven érzed; éled meg. Ezért kiemelten jó neked. Szóval ekkora dózisú, mértékű szeretetet ,hogy átélhess.

2020. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
*szóval ráfüggtél a szeretetre;úgy gondolom, ilyen értelemben olyan, mint egy drog, csak ez nem káros; hanem pont, hogy épít, és te szomjazod ezt az érzést, és mellettük nagyon megélheted.
2020. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom miért van ez de én is hasonló helyzetben vagyok, kicsit mégis màsként.

Én alapból antiszociális vagyok... Utálom az embereket. Nem tehetek róla. Volt egy baràtom (pasim) sok éve, nagyon szerettem, 8év után elhagyott. Majdnem megőrültem. Azt hittem belepusztulok. A vége nagyon csúnya lett, undorító veszekedések, megalàzàs, megcsalàs.. De akkor valamiért mégjobban elkezdtem ragaszkodni.

Utána volt egy másik pasi, akinek csak szexre kellettem, ahhoz is ragaszkodtam, de azt gyorsan elengedtem.

Most van egy pasi aki csúnyán beszél velem, szexelni se akar.. Szóval egy rakàs szar.

Mégis megőrülök, annyira hiànyzik. Nem tudom miért vannak ezek, de utálom, meg akarom vàltoztatni ezt az egészet. Nem akarok ragaszkodni senkihez

2020. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

1.és2.vagyok;

A 3. kommentelő írásáról eszembe jutott valami. Arra gondolok, hogy valamelyik előző életetekben -márha hisztek az ilyesmiben - lehet, hogy nagyon közel álltatok egymáshoz; például a 3. válaszoló esetében lehet; hogy akkor nagyonis szerették egymást kölcsönösen, de aztán az egyik esetleg valami betegség, vagy baleset, vagy háború folytán elveszítette a másikat idejekorán; tehát még nem volt öreg az adott szeretett hozzátartozó, aki meghalt, hanem valami körülményből adódóan túl hamar elment; és szal ja. Lehetett az illető akár szerelmetek, akár gyereketek; akár szerintem még egy korán elvesztett szülő is; vagy pl nemtom, mondjuk egy nagyon jó tanár is esetleg, akire felnéztetek; még ez is eszembe jutott tehát; vagy egy sima barát is lehetett; akivel pl lehet , hogy nem ismertétek sok ideje egymást, de lehet, hogy együtt nőttetek fel, mindig együtt játszottatok, együtt tanultatok, együtt dolgoztatok, satöbbi

2020. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ilyen fogalom, hogy szeretetfüggés!!! Szeretitek egymást. Mi az, hogy "beteges"? Mért keresel problémát ott, ahol nincs?

(Egyébként te gyerekkorodban nem kaptál megfelelő szeretetet. Azért nem tudsz mit kezdeni azzal, hogy most kapsz.)

2020. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Ha elfogadnak akkor nincs probléma

Ha viszont nem fogadnak el és te ennek ellenére rájuk kötöd magad akkor az már egyrészt beteges is, másrészt meg bűncselekmény amit zaklatásnak hivnak Méterre meghatározott bírói eltiltással büntethető a dolog,és az ennek ellenére kiszabott büntetés megszegését ismételt esetben már börtönnel díjaznak

2020. júl. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%

"Nincs ilyen fogalom, hogy szeretetfüggés"

Lehet, hogy idézőjelbe kellett volna tennem; mert sajátos kifejezés; de szerintem jól fedi, amit ki akarok vele fejezni, és megállja a helyét, amit leírtam. :) [csak ennyi ehhez.]

2020. júl. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
*szerintem.
2020. júl. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem árt, ha nem függsz rá valakire. Meg kell tanulni távolságot tartani. Nem árt az
2020. júl. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Istenem, válaszoló, attól, hogy te szerencsétlen vagy, és nincsenek kapcsolataid, legalább ne beszéld le a másik egészségest attól, hogy neki legyenek! A bírói eltiltásos meg olvassa el a kérdést, amire veszi a bátorságot, hogy válaszol!
2020. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!