Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis miért tőlem kérdezgeti...

Mégis miért tőlem kérdezgeti ezeket, amikor nekem még nem volt kapcsolatom? Miért nekem kellene megmondanom, hogy mit csináljon a "pasijával"?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki folyton engem kérdezget párkapcsolati témákba, pedig nekem még nem volt párkapcsolatom és ezt ő is nagyon tudja jól.

Nem lenne ezzel semmi baj, ha nem állandóan kérdezné ezeket. Azt is megkérdezi tőlem, hogy most akkor írjon-e rá a barátjára. Meg ami a legbetegebb, hogy a fiú 3. találkozásukkor megkérdezte, hogy ott aludna-e nála, erre tőlem megkérdezte, hogy korai lenne-e, ha ott aludna nála. (Hát nyilván korai lenne, ez nem kérdés, de ha ép lenne az elméje, akkor erre ő is tudná a választ)


2020. júl. 20. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért tőled kérdezgeti mert a barátnője vagy és gondolom érdekli a véleményed. A barátnők megszoktak beszélni ilyeneket.
2020. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Bert barát vagy. A többi meg a tr idétlen nyálverésed csak.
2020. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
mert kényszeresen szüksége van a visszaigazolásra. Nincs önálló értékrendje.
2020. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert az embernek lehet attól még véleménye, logikája, és józan értékítélete, hogy nincs párkapcsolatban.

Bár ahogy látom, veled kapcsolatban túl naiv volt.

2020. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!