Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én nem szeretek úgy...

Csak én nem szeretek úgy benne lenni egy fandomban,ha nincsenek onnan barátaim?

Figyelt kérdés

Régen nagyon kpop fan voltam,de amióta a kpop-os internetes barátommal már nem beszélek annyira már nem élvezem. A zenéket még mindig hallgatom és ugyanannyira szeretem,de egy picit hiányzik az,hogy nincs akivel megbeszéljem a dolgokat és így már a kedvem is elmegy attól,hogy komolyabban belemenjek a dologba.

Tudom hülyeség ez az egész,de valamiért nekem ez így hiányos.



2020. jún. 25. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem voltak úgy igazán ilyen barátaim, max olyanok, akik kizárólag a saját gondolataikról tudtak beszélni, ha meg én akartam beszélgetést kezdeményezni, akkor hamar leráztak.

Pl volt egy barátnőm akivel ha néztünk egy sorozatot amit mindketten élveztük, akkor lehetetlen volt felhozni neki olyan témákat, hogy "szerinted mi lesz majd a következménye annak ami ebben a részben történt?" vagy "szerintem ez meg ez lesz a sorozat vége az alapján amit eddig láttunk, neked mi a véleményed?" mert annyi volt rá a reakciója hogy "nem tudom" aztán hetekig csak arról tudott beszélni, hogy milyen fanfictiont akar írni, meg kivel milyen módon akarja osszehozni az oc-ját stb.

(amivel amúgy nincs bajom, de úgy éreztem, hogy csak arra vagyok jó, hogy rámöntse amit mondani akar anélkül hogy beszélgetne velem)


Aztán pár ilyen után úgy vagyok vele, hogy inkább nem is akarom megosztani másokkal hogy mit nézek, inkább csak reblogolok róla pár posztot tumblrön,és élvezem egyedül azt amit éppen nézek/olvasok/hallgatok.


De azt is megértem, hogy akinek pozitív tapasztalatai voltak, az hiányolja. Ebben az esetben viszont szerencse, hogy ott a net, ahol könnyű megismerkedni egy rakás hozzád hasonlóval. :)

2020. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem.
2020. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!