Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hisztek a férfi-női barátságban?

Hisztek a férfi-női barátságban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Titeket nem zavar,ha a párotok az ellenkező neműekkel barátkozik?
2020. jún. 19. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, hiszek. Volt már többször is, -és jelenleg is van benne részem.
2020. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ritka, amikor valóban mély a kapcsolat és egyik félnek sem jutott eszébe soha többet beleképzelni a dologba.

Nekem egyetlen férfi barátom van, aki a legjobb barátnőm párja volt 7 évig, így sosem tekintettem rá férfiként. Inkább testvérként, vagy nem is tudom. Ez nem változott azután sem, hogy ők szétmentek. Ez a részéről is így van. Amikor senkink nem volt éppen, megbeszéltük, hogy akár "le is rendezhetnénk egymást" szexuális értelemben, ha már így kéznél vagyunk egymásnak, de aztán jót nevettünk rajta. Nincs meg a vonzalom, a vágy, a szikra. Ő valóban csak egy igazán közeli jó barát.

2020. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 xxxcsillag ***** válasza:
Van ilyen, de általában az egyik fél többet is érez barátságnál, de sajna a másik nem.
2022. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen és mellesleg nem mindenki heteró.
2022. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 xxxcsillag ***** válasza:
El tudom képzelni hogy heteró nő homo pasival barátkozik.Én is ismerek egy ilyen pasit.Nagyon kedves és udvarias a nőkkel.Szeretek Vele beszélgetni
2022. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!