Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha utálom a...

Mit csináljak, ha utálom a barátaimat?

Figyelt kérdés
Jobban mondva gyűlöletnek érzem már ezt inkább.A lényeg,hogy van 3-4-5 barátom kb. Ez egy társaság.18-19 évesek vagyunk,végzős gimnazisták. Többjüket ismerem 10-12 éve,szóval erős a kapcsolat.Azt gondolom.Az elmúlt időben mindannyian sokat változtunk.Elkülönültem személyiségileg tőlük,ők is kicsit egymástól de itt nem is ez a lényeg.Az utóbbi időben hanyagolva érzem magam.Pl. péntek este volt,elmennek a hozzánk közel lévő nagyvárosba,nekem meg nem is szóltak. Egyiket hívtam,de nem vette fel a telefont.Az indok,hogy aludt vagy tusol vagy mit tudom én.Tudtam mi van,de ajj nem volt erőm ezzel foglalkozni.Két hete amikor mentek akkor szóltak,de én nem éreztem jól magam velük.Eltérő a humorérzékünk most már vagy nem tudom,hogy fogalmazzak. xD Az elmúlt 3 év kb. úgy telt,hogy időszakosan ott voltak,időszakosan meg nem.Sok esetben tettek bizonyosságot hűségükről,sok esetben tettek bizonyosságot az ellenkezőjéről. Részletesebben erről nem akarok beszélni így.Privátban sokkal részletesebben beszélek mindenről, ha valakiek van kedve segíteni vagy beszélni ilyen témákról.Úgy jobban meglehet érteni a dolgot.Így alig.Egyébként úgy érzem érdek miatt vagyok velük néha,mivel nincs más.A kérdés az,szerintetek mit csináljak ilyen helyzetben?Nem hiszem,hogy olyan normális dolog gyűlölni a barátainkat. + kérdés:Hogy lehet új ismeretséget szerezni?(Viszonylag gyorsan,sulin kívül is tartó ismeretséget) Megérné bulikba, szórakozóhelyekre elmenni egyedül?Hátha akad valaki elven.19/F

2020. febr. 29. 02:12
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Bírd ki ezt a pár hónapot még,aztán úgyis elkerültök egymástól.Ha továbbtanulsz vagy dolgozni fogsz,majd ott szerzel új barátokat.Egyedül szórakozóhelyre?Azt nem tudom milyen,de koncerten voltam már egyedül.
2020. febr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz.A helyzetem kicsikét bonyolultabb.Meg én már most magányos vagyok.Félév legalább mire új helyre kerülök.Priviben van kedve valakinek?
2020. febr. 29. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátságnál előfordulhat, hogy hol ilyen hol olyan mint a hullám vasút egyszer lent egyszer fent. De ha új barátokat szeretnél akkor találnod kéne olyan programokat ahol ismerkedhetsz.PL: koncert, mozi, kirándulás, rendezvények stb.
2020. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Gőzötök sincs a barátság fogalmáról.
2020. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A legtöbb embernek nincs.Ezt nem tagadom.Csak jó lenne ,ha mindig lenne társaságom.Ennyi az egész.
2020. márc. 2. 02:01
 6/7 valaki valahol 013 válasza:
100%
Bár én nem gyűlölöm a barátaimat, de hasonló helyzetben vagyok valamennyire. A legjobb barátnőm kollégista egy másik városban, csak hétvégente jár haza és akkor sincs mindig rám ideje. Akikkel egy baráti társaságba kerültem hiába szeretnek és hűségesek, hívom őket minden felé de mindig van valami kifogás és nem jön össze semmi. A város ahol lakom elég gáz ismerkedés téren, úgyhogy én is csak abban reménykedem hogy ha elkerülök fősulira akkor jobb lesz.
2020. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na történt vmi változas?
2020. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!