Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri még Playstation 1et venni?

Megéri még Playstation 1et venni?

Figyelt kérdés

Gyerekkori álmom volt a készülék, nagyon tetszettek a játékainak a hangulata. Sajnos sosem játszhattam vele, pedig vagy 10-12 éve lett volna rá lehetőségem, csak félénk voltam :)

Mennyire megbízható egy ilyen "régi" készülék, illetve mennyibe kerülhet viszonylag jó állapotban?


2010. júl. 9. 14:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Mennek a 2-n az 1-es játékok, de úgy tudom csak ha nincs chippelve. De játékokat viszonylag olcsón lehet venni használtan a Vaterán vagy játékosboltokban, Bp-n van egy csomó ilyen üzlet.
2010. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Lenne még egy kérdésem. :)

Érdemesebb használtan venni a 2.szériát? Vagy inkább újonnan. (kicsit félek a használt áruk vásárlásától, de jóval olcsóbban be lehet szerezni)

2010. júl. 10. 12:17
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ahogyan már írták: a PS2 lejátsza a PS1-es gameket+a PS2-eseket is ugyebár(ezt a kettőt összeadva bizony egy elég hatalmas számot kapsz)! xD


Egyébként ha megbízható helyről veszed az árut, akkor nyugodtan lehet használt is, bár, én a helyedben újat vennék:

egyrészt mert azt senki sem piszkálta, 1 éves teljes körű gari stb. ;)

Előre is jó szórakozást! ;)

2010. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minek kell neked PS1 2010-ben?! PS2-t vegyél az a tuti ja és ha PS2 Slim Line -ot veszel akkor nem játsza le a ps1-es játékokat csak a gyárit az irottat nem (pedig ki van csippelve/Flashelve a ps2-őm de úgysem)... Szval PS2...(PS 1 nem éri meg)
2010. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!