Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri még Playstation 1et venni?

Megéri még Playstation 1et venni?

Figyelt kérdés

Gyerekkori álmom volt a készülék, nagyon tetszettek a játékainak a hangulata. Sajnos sosem játszhattam vele, pedig vagy 10-12 éve lett volna rá lehetőségem, csak félénk voltam :)

Mennyire megbízható egy ilyen "régi" készülék, illetve mennyibe kerülhet viszonylag jó állapotban?


2010. júl. 9. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem inkább PS2-t vegyél. Most láttam vaterán 1et 20ezerért, egyet meg 30ért :)
2010. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Na, találtam egy PS1-et is.

Em. lol, ilyenem nekem is van, felénk SEGA [szega] volt a neve xD

[link]

2010. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

[link]


off: Bocs, ez nem ua. a segával xD Csak kívülről ugyanúgy néznek ki :)

2010. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Gondolkoztam a ps2-ben is, csak nem tudom, hangulatilag mennyire adja vissza az első széria játékélményét. Persze nem tudhatom meg, ha ki sem próbáltam:)

Annyira nem fontos a grafikai megjelenés, és félek, hogy a 2es szaggat egy picit.. vagy nem?

Anno volt egy sárga kazettás piaci nintendonk, testvéremmel gyűjtögettünk rá. Végül akkora sikere lett, hogy még apu is szeretett játszani vele, egy bizonyos tankos játékkal :)

2010. júl. 9. 14:34
 5/14 A kérdező kommentje:
A ketteshez lehet kapni "retro" játékokat? Gondolok itt a 2d-s, oldal vagy felülnézetes játékokra, mint pl. a Mario.
2010. júl. 9. 14:38
 6/14 anonim válasza:
100%
A 2 viszi az 1-es játékokat is, nem?
2010. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
de a 3-as is :D
2010. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van PlayStation 1-em, de semmiképp nem cserélném le 2 vagy 3-asra:) Iszonyat jó hangulatú játékok vannak rá. Már lassan 6 éve, hogy megvan:D
2010. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A hármasban gondolkodni sem merek. Nem az én pénztárcámhoz van szabva:) Ahhoz kéne vennem egy minőségi tvt, játékokat, tartozékokat,.. sorolhatnám. Arról majd lehet 10év múlva teszek fel kérdést, hogy megéri e még venni egy ilyen ősrégi játékot :)

Viszont most erősen vacilálok az 1 és a 2 között. Szívem szerint az 1, de a 2-t a család többi tagja is ki tudná használni.. Tényleg mennek az 1es játékok a kettőn?

2010. júl. 9. 14:54
 10/14 anonim ***** válasza:
sztem ps2, hihetetlen mennyiségű játékot tudsz hozzá letölteni, és sokkal több funkciót tud ha szükség van rá. na meg újabb is, sztem közel lehetetlen ps1-et javittatni ha bármi baja van...
2010. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!